Başkan Baydilli Mesaiye Sahada Başladı

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli ilçedeki çalışmaları ve sorunları yerinde görmek için mesaisine erken saatlerde saha gezisi yaparak başladı

featured

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli ilçedeki çalışmaları ve sorunları yerinde görmek için mesaisine erken saatlerde saha gezisi yaparak başladı

Sabahın erken saatlerinde mesaisine başlayan Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli yaptığı saha gezileriyle sorunları ve talepleri yerinde inceliyor. Başkan Baydilli, teknik ekibiyle birlikte erken mesaiyle sahada gezerek yapılan çalışmaları inceledi.

Çankaya Mahallesinde saha gezisine başlayan Başkan Baydilli ve ekibi sokak sokak yürüyerek Çankaya ve Şenevler’ de inceleme yaptı. Başkan Baydilli yolda karşılaştığı vatandaşlarla sohbet ederken, taleplerini dinleyip çözümü noktasında ilgili birimlere talimat verdi.

Sabahın erken saatlerinde verimli bir saha gezisi gerçekleştirdiklerine değinen Başkan Metin Baydilli, sahada karşılaştıkları sorunların hızlıca giderilmesi adına saha gezilerinin önemli olduğunu dile getirdi.

Başkan Baydilli, “Başkan yardımcılarımız ve teknik birim müdürlerimizle birlikte belirli aralıklarla gerçekleştirdiğimiz saha gezilerinde sokak sokak geziyoruz. Mahallelerimizde gerçekleştirdiğimiz çalışmaları ve bize iletilen sorunları yerinde inceleyip durum değerlendirmesi gerçekleştiriyoruz.

Ayrıca vatandaşlarımızdan gelen bazı talepler üzerine gerekli yerlerde inceleme yapıp çalışma başlatılması talimatını veriyoruz. Sahada işe giden vatandaşlarımızla da karşılaşıyoruz, sohbet edip talepleri varsa onları dinliyoruz. Hep birlikte ilçemizi daha güzel bir hale getirmek için çalışıyoruz” diye konuştu.

Başkan Baydilli saha gezilerini farklı mahallelerde olmak üzere programlı bir şekilde sürdürecek.

Başkan Baydilli Mesaiye Sahada Başladı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir