Başkan Canpolat’a Süleymaniye Mahallesinden Tam Destek!

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, 31 Mart seçim çalışmaları kapsamında Süleymaniye Mahallesinde bulunan seçim irtibat bürosunda AK Parti Şanlıurfa Milletvekili ve TBMM İdare Amiri İbrahim Eyyüpoğlu ve AK Parti Haliliye İlçe Başkanı Mustafa Bağmancı ile birlikte vatandaşlarla bir araya geldi.

featured

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, 31 Mart seçim çalışmaları kapsamında Süleymaniye Mahallesinde bulunan seçim irtibat bürosunda AK Parti Şanlıurfa Milletvekili ve TBMM İdare Amiri İbrahim Eyyüpoğlu ve AK Parti Haliliye İlçe Başkanı Mustafa Bağmancı ile birlikte vatandaşlarla bir araya geldi.

Başkan Canpolat, 31 Mart seçimleri için de AK Parti’ye destek istediği toplantılarında, “Allah’ın izniyle Süleymaniye Mahallemiz başta olmak üzere merkez 32 mahallemiz ve 132 kırsal mahallemiz olmak üzere başta Zeynel Başkanımız Büyükşehir olmak üzere bizler Haliliye Belediyesi olarak birçok noktada hizmetlerimize devam ettik. Biz hizmet adamıyız.

Biz hizmette zor işlerin adamıyız” ifadelerini kullandı.BAŞKAN CANPOLAT: “BİZ HİZMET ADAMIYIZ”Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, “AK Parti demek, hizmet demek birlik ve beraberlik demek. AK Parti demek, dünya lideri ümmetin ve mazlumların sesi Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan demektir. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan eşittir Türkiye’ye çağ atlatan hizmetlerle birlikte Türkiye’yi önümüzdeki yüzyıla hazırlayalım ki Türkiye Yüzyılı diye ifade ediyoruz, birçok hizmete imza atmış vatandaşın içerisinde yer almış onların dertleriyle hemhal olmuştur. Bu doğruluk çerçevesi içerisinde yoluna devam eden bir dünya lideridir. Bize düşen ne her zaman olduğu gibi biz sizlerden razıyız, öncelikle bunu belirtmek isterim. Dün, bugün ve yarında eminiz ve biliyoruz ki sizde bizim yanımızdasınız. Bizimle ve AK Partiyle berabersiniz. Bundan dolayı sizlere müteşekkiriz. Ama 31 Mart’a kadar sandıklar açılana kadar biz AK adaylar ve hizmetkarlar sizlere emanetiz. Siz her zaman için emanetlerinize sahip çıkmış insanlarsınız. Bundan dolayı sizlere inancımız ve güvencimiz tamdır. Allah’ın izniyle Süleymaniye Mahallemiz başta olmak üzere merkez 32 mahallemiz ve 132 kırsal mahallemiz olmak üzere başta Zeynel Başkanımız Büyükşehir olmak üzere bizler Haliliye Belediyesi olarak birçok noktada hizmetlerimize devam ettik. Biz hizmet adamıyız. Biz hizmette zor işlerin adamıyız. Ama bunu yaparken kime güveniyoruz, önce Allah’a sonra da sizlere. Hep içinizde ve yanınızda olduk. Sizlerin istekleri talepleri bizler için proje başlığı altında proje oldu. Bu şekilde sizlerle hemhal olduk. Bundan sonraki süreçte de yeni hizmetlere ve projelerle Allah’ın izniyle vereceğiniz desteklerle yolumuza devam edeceğiz. Şimdiye kadar Haliliye’de birlik ve beraberlik içerisinde gerek Büyükşehir’in projeleri gerekse Haliliye’nin projelerini bir bir yerine getirildi. Haliliye şimdiye kadar hızlı adımlarla yürüyordu, 31 Mart sonrası vereceğiniz güçlü destek sonrasında inşallah Ankara’da, Cumhurbaşkanımız, Bakanımız Bekir Bozdağ, Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeynel Abidin Beyazgül’de bizimle beraber vekillerimiz ve teşkilatımız olmak üzere Haliliye gelecekte koşar adımlarla yoluna devam edecektir. Haliliye geleceğe emin adımlarla devam edecek. Haliliye yine bir inci tanesi yine birinci olarak inşallah bu seçimi sonuçlandıracaktır. Zafer sizlerin olacaktır. Şimdiden gazanız mübarek olsun, sevgi ve saygılarımı sunuyorum” diye konuştu.

Başkan Canpolat’a Süleymaniye Mahallesinden Tam Destek!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir