BAŞKAN KARACABEY’DEN YÜREK ISITAN DAVRANIŞ

featured

S.S.Şanlıurfa Gap Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı İsmail Karacabey Hergün ayrı bir semtte Ücretsiz Ekmek dağıtımı yapılacağını duyurdu.

 

 


Tüm Türkiye’de meydana gelen 7.8 lik depremin etkisi henüz geçmemiş ken aynı gün 7.5 şiddetinde yaşanan depremle Türkiye yasa boğuldu.
Şanlıurfa’da bir çok noktada ekmek
ve kumanya dağıtımları yapılmaya çalışılırken S.S.Şanlıurfa Gap Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı İsmail Karacabey’den de yürekleri ısıtan bir müjde geldi.Başkan Karacabey Hergün ayrı bir semtte Ücretsiz Ekmek dağıtımı yapılacağını Şanlıurfalı vatandaşlara duyurdu.


Ücretsiz ekmek dağıtımının bugünkü adresi

Devtesti mah 2106 sokakta bulunan ekmek fırınında olacağı belirtildi.Başkan Karacabey”bugün Ekmek ücretsiz vatandaşlarımızin hizmetetindeyiz.Hergün ayrı bir semtte olacağız. Rabbim Devletimizi milletimizi birlik ve beraberlik içinde payidar kılsın.Depremde hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet yakınlarında başsağlığı diler,Rabbim birdaha bu günleri yaşatmasın diyerek vatandaşlara geçmiş olsun dileklerini iletti.

BAŞKAN KARACABEY’DEN YÜREK ISITAN DAVRANIŞ

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir