Başkan Mustafa Işık’tan Teşekkür Mesajı

Deva Partisi Şanlıurfa İl Başkanlığına Atanan Mustafa Işık Yoğun Katılımın Olduğu Çalıştay için Teşekkür Mesajı Yayımladı.

featured

Deva Partisi Şanlıurfa İl Başkanlığına Atanan Mustafa Işık Yoğun Katılımın Olduğu Çalıştay için Teşekkür Mesajı Yayımladı.Başkan Işık Mesajında;

Değerli Basın Mensupları, Deva Gönüllüleri,Aziz Hemşehrilerim! Demokrasi ve Atılım Partisi Şanlıurfa İl Başkanlığı olarak Hilton Otelinde düzenlediğimiz çalıştaya göstermiş olduğunuz yakın ilgiye teşekkür ederim. Basınımızın güzide temsilcileri ve değerli katılımcılar; her şeyden önce bir hususun altını çizmek istiyorum: Demokrasi ve Atılım Partisi bu ülkenin geleceğinde var olacak yegane partidir ve bu ülkeyi yönetecektir. Bunda hiç kimsenin şüphesi olmasın. Partimizin lideri sayın Ali Babacan’ın ekonomideki başarısı, uluslararası saygınlığı, güçlü kadrosu ve partinin sahip olduğu ilke ve değerler bunun bariz kanıtıdır. Onun için insan haklarını, temel özgürlükleri ve hukukun üstünlüğü gibi evrensel değerleri savunan herkesi Demokrasi ve Atılım Partisi çatısı altında siyaset yapmaya davet ediyorum. Gelin bu güzel ülkemizin ümidi olan DEVA hareketine omuz verelim. Şunu da açık yüreklilikle ifade ediyorum ki: Deva Partisinde hizmet eden herkes hak ettiği değeri ve laik olduğu yeri bulacaktır. Bugüne kadar sadece söylemde kalan ‘ehliyet ve liyakat’in DEVA’da anlam bulduğuna herkes şahit olacaktır. Tekrar yakın ilgi ve alakanız için teşekkür eder, saygılar sunarım.

Başkan Mustafa Işık’tan Teşekkür Mesajı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir