Başkan Özyavuz Meydankapı’da Devam Eden Asfalt Çalışmalarını İnceledi

Harran Belediyesi, ilçe merkezi ve kırsal mahallelerde yürüttüğü asfalt serim çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

featured

Harran Belediyesi, ilçe merkezi ve kırsal mahallelerde yürüttüğü asfalt serim çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

Şanlıurfa’nın Harran ilçesinde Harran Belediyesi ekiplerince kırsal mahallelere yönelik çalışmalar devam ediyor. Meydankapı mahallesinde başlayan mahalle içi asfalt serim çalışmalarını yerinde inceleyen Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz; hizmetin en iyisini Harranlı hemşerilerine ulaştırmaya kararlı olduklarını belirtti.

İlçe merkezinden en uzak noktadaki kırsal mahallelere dek hizmet atağını sürdürdüklerine dikkat Belediye ekipleri, çeken Başkan Mahmut Özyavuz’un direktifleri doğrultusunda, asfalt serim çalışmalarının hız kesmeden sürdüğünü belirtti.

Harran ilçesinde Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz’un talimatlarıyla çalışmalarına devam eden ekipler, ilçenin dört bir yanındaki hizmet atağını sürdürüyor. Köy içi yollarda asfalt serim çalışmaları kapsamında Meydankapı mahallesinde asfalt yol atağını sürdüren ekipler, Harran Belediyesi’nin öz kaynaklarını ilçe halkıyla hizmet olarak buluşturmaya devam ediyor.

Üretken Belediyecilik, bütüncül yaklaşım ve birlikte yönetim anlayışıyla cumhur ittifakı olarak, Meydankapıda başlattığımız mahalle içi asfalt serim çalışmalarını yerinde inceledik. Daha önceki röportajlarımızda Meydankapı yolunun ne kadar önemli olduğu belirtmiştik.  Cenab-ı Allah’ın izniyle Harran’ımızın her bir metrekaresine hizmeti ulaştırabilmek için Cumhur ittifakı olarak, belediyemizin bütün imkânını seferber ediyoruz. Meydankapı mahallemizde başlattığımız asfalt serim çalışmalarımızın hayırlara vesile olmasını diliyorum.

Meydankapı mahalle sakinlerinlerinden Ahmet Güvenç yapılan hizmetlerin tarihte bir ilk olduğunu ifade ederek, Meydankapı’da incelemelerde bulunan ve Meydankapı yollarının asfalta kavuşmasında emeği geçen Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz’a teşekkür etti.

Başkan Özyavuz Meydankapı’da Devam Eden Asfalt Çalışmalarını İnceledi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir