Başkan Özyavuz: Prestij Caddelerimiz Vatandaşlarımıza Hayırlı Olsun

Harran Belediyesi İlçe merkezindeki caddeleri sıcak asfalt ile buluşturarak, ulaşım vizyonuna yeni eserler katmayı sürdürüyor.

featured

Harran Belediyesi İlçe merkezindeki caddeleri sıcak asfalt ile buluşturarak, ulaşım vizyonuna yeni eserler katmayı sürdürüyor.
Cumhur ittifakının Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz’un talimatlarıyla ilçe merkezinde bulunan caddeler sıcak asfalt ile buluşturularak prestij cadde görünümüne kavuştu.


Harran ilçesinin genelinde büyük bir özveri ile çalışan belediye ekipleri, kırsalda grup bağlantı yolları, mahalle içi asfalt ve parke taşı çalışmalarını sürdürürken, ilçe merkezi genelinde de şehrin siluetini değiştirecek önemli işlere imza atıyor. Prestij cadde çalışmaları kapsamında ilçe merkezinde bulunan, Şeyh Hayati Harrani, İmambakır, İMKB, Çevreyolu, Müftülük, Hastane, Emniyet, İlçe Tarım, Kümbet otel, Adnan Menderes, Fatih ve Necmettin Cevheri caddelerinde sıcak asfalt çalışmaları tamamlanarak Harranlı vatandaşların hizmetine açıldı.
Harran Belediyesi ekipleri, Sıcak asfaltının yanında ışıklandırma, kaldırım, bordür taşı ve kasislerinin de yapıldığı caddelerin tamamında çalışmaların bittiğini ve trafiğe açıldığını duyurdu.
Tarihin ve kültürün başkenti Harran’ımıza hizmet etmenin mutluluğunu yaşıyoruz diyen Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz; Bizler bu kutsal göreve talip olduğumuzda Harran’ı yeniden inşa edeceğimizin sözünü vermiştik. Cenab-ı Allah’a hamd olsun temel belediyecilik hizmetlerimizin yanında eğitim, spor, sağlık, kültür alanında çalışmalarımızı sürdürmeye devam ediyoruz. İlçe merkezimizde prestij cadde çalışmalarımızın hepsini tamamlayarak, kısa bir sürfe içerisinde Harran’ımızda büyük işlere imza attık. Ulaşım kolaylığını ilçemizin geneline yaymak için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Çalışmalarını tamamlayarak vatandaşlarımızın hizmetine sunduğumuz, prestij caddelerin hayırlı, uğurlu olmasını diliyorum ifadelerini kullandı.

Başkan Özyavuz: Prestij Caddelerimiz Vatandaşlarımıza Hayırlı Olsun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir