Başkan Vekili Çadırcı’dan TFF Başkanına Süper Kupa Teklifi

Şanlıurfaspor Başkan Vekili ve Basın Sözcüsü Mustafa Çadırcı Ziyaret ettiği Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Mehmet Büyükekşi'ye Süper Kupa karşılaşmasının Şanlıurfa’da oynanması teklifinde bulundu.

featured

Şanlıurfaspor Başkan Vekili ve Basın Sözcüsü Mustafa Çadırcı Ziyaret ettiği Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Mehmet Büyükekşi’ye Süper Kupa karşılaşmasının Şanlıurfa’da oynanması teklifinde bulundu.

1. Lig Futbol Kulüpleri Birliği Derneği’nin Yönetim Kurulu Toplantısı, Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mehmet Büyükekşi, Trendyol 1. Lig kulüp başkanları ve temsilcilerinin katılımıyla Riva’da düzenlendi.

Toplantıya Şanlıurfaspor Başkan Vekili Basın Sözcüsü Mustafa Çadırcı katıldı.Toplantının ardından Büyükekşi ile bir araya gelen Çadırcı, TFF Başkanına Şanlıurfaspor forması ve Göbeklitepe tablosu hediye etti.

Çadırcı, görüşmede TFF Başkanı Büyükekşi’ye Galatasaray ve Fenerbahçe arasında oynanacak Süper Kupa karşılaşmasının Şanlıurfa 11 Nisan Stadı’nda oynanması teklifinde bulundu.Çadırcı, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, şu ifadeleri kullandı:“Teklifi yaptık Şanlıurfaspor adına. Süper kupanın İlimizde oynanması için resmi yazı yazılacak ortak paydaşlarımız Şanlıurfa Valiliği, Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi ve Şanlıurfaspor Kulübü olarak yapacağız.”

Başkan Vekili Çadırcı’dan TFF Başkanına Süper Kupa Teklifi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir