BIÇAKLAMA VE GASP SUÇUNDAN ARANAN ŞAHIS YAKALANDI

featured

Şanlıurfa’da akraba ziyaretine giderken dönüş yolunda aralarında tartışma çıkan ve araç şoförünü yaraladıktan sonra araç ile cep telefonlarını alan İ.K VE V.C yapılan operasyonlarda kıskıvrak yakalandı.Jandarma komutanlığı tarafından yapılan açıklamada; Şanlıurfa İl Jandarma Komutanlığına bağlı JASAT dedektifleri ve Asayiş timleri. 26.10.2022 Şanlıurfa-Diyarbakır Karayolu üzerinde C.P. isimli şahsın komşuları olan İ.K. ve V.C. isimli şahısları Suruç İlçesinden Karaköprü Cezaevine yakınlarını ziyaret etmeleri için aracı ile götürmüş, dönüş yolunda yakıt masrafları konusunda aralarında çıkan tartışmanın büyümesi üzerine İ.K. ve V.C.’nin araç şoförü olan C.P.’ yi bıçaklayarak üzerinde bulunan cep telefonu ile aracını da alarak olay yerinden kaçmaları ile ilgili olayın şüphelileri olarak tespit edilen İ.K. ve V.C. ekipler tarafından kısa sürede yakalanmıştır.
2. Olayda yakalanan İ.K. isimli şüpheli C. Başsavcılığınca Yağma ve Kasten Yaralama suçundan tutuklanırken V.C. ise Adli Kontrol şartıyla serbest bırakılmıştır. Olayla ilgili soruşturma devam etmektedir
3. Şanlıurfa İl Jandarma Komutanlığı, yasaların kendisine verdiği görev ve sorumlulukların gereği olarak, suç ve suçluya yönelik olarak gereken bütün önlemleri en iyi şekilde almakta, vatandaşlarımızın huzur ve güven içinde yaşaması için yürütülen çalışmaları aralıksız devam etmektedir.
Kamuoyuna saygı ile duyurulur.

BIÇAKLAMA VE GASP SUÇUNDAN ARANAN ŞAHIS YAKALANDI

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir