Biz Sorduk Nihat Çiftçi Cevapladı”Karaköprü’nün Makus Talihi Değişiyor!

Şanlıurfa'da en çok ses getiren adaylardan biri olan Yeniden Refah Partisi Karaköprü ilçe Başkan Adayı Nihat Çiftçi Merak Edilen Sorulara yanıt verdi.

featured

Şanlıurfa’da en çok ses getiren adaylardan biri olan Yeniden Refah Partisi Karaköprü ilçe Başkan Adayı Nihat Çiftçi Merak Edilen Sorulara yanıt verdi.

31 Mart 2024 Seçimlerinde kıyasıya bir rekabet yaşanacak yerel yönetim’de Yeniden Refah Partisi Karaköprü belediye başkanlığına Nihat Çiftçi’yi aday göstererek Seçim sürecinde elzem bir yarış Şanlıurfayi beklemekte.Adaylik sürecinde yoğun temposuna ek olarak bizlerin sorularını yanıtlayan Çiftçi Şanlıurfa’da yeni bir dönemin başlayacağını vurguladı.

Hafta sonu Ankara’da coşkulu bir kalabalık bizleri karşıladı geleceğe yönelik umutlar vardı, bizlerde aday olarak tanıtım programındaydık.

NEDEN KARAKÖPRÜ?
“Hizmet sevgisi karaköprü sevgisi, Karaköprü benim doğup büyüdüğüm ve yaşadığım bir ilçe, ben belediye başkanlığında büyük küçük demiyorum öyle bir kaprisim yok. Halk istedi arzuladı, bireysel bir karar değil halkın sesine kulak verdik. Takdir milletin sonuç sadece 31 Mart 2024’te belli olur” Dedi.

Biz Sorduk Nihat Çiftçi Cevapladı”Karaköprü’nün Makus Talihi Değişiyor!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir