CEBİR Eğitim Kurumlarında Köklü Değişim

Şanlıurfa'da Eğitim Sektörüne Yeni Soluk Getiren CEBİR Eğitim Kurumlarında Köklü değişim Yapılarak Ömer Dilan ve Mustafa Dilan tarafından devralınarak Eğitim Maratonuna yeni bir yüz getirdi.

featured

Şanlıurfa’da Eğitim Sektörüne Yeni Soluk Getiren CEBİR Eğitim Kurumlarında Köklü değişim Yapılarak Ömer Dilan ve Mustafa Dilan tarafından devralınarak Eğitim Maratonuna yeni bir yüz getirdi.

Deyimli Kadrosuyla eğitim adına kalıcı adımlar atan Halil Dilan, CEBİR Eğitim Kurumlarının Şanlıurfada Çığır Aşarak öğrencilerine zirveyi vaad Ediyor. CEBİR Eğitim kuruları Yönetim Kurulu Başkanı Halil Dilan Yaptığı Açıklamada “Eğitim sektöründe Şanlıurfa’nın kanayan yaralı haline gelen Eğitim sorunlarına son noktayı koyacağız. Bizler Öğrencilerimizi Evladımız bilip son sınavlara kadar yanında olacağız.

Açıklamasının devamında Tüm Velileri Kuruma beklediklerini dile getiren Halil Dilan “Her Hafta Sonu Ücretsiz Deneme Sınavlarımız Öğrencilerimiz için vardır.Öğrencilerimi ve Velilerimizi Kurumuza en yakın zamanda bekliyoruz Dedi.

CEBİR Eğitim Kurumlarında Köklü Değişim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir