Ceylanpınar’da Dikkat Çekici Aday Adayı: Seyithan Atilla!

Şanlıurfanın İleri Gelen Ailelerinden Av.Seyithan Atilla yüzyıllık Geleneği bozmayarak Adaylığını Açıkladı.

featured

Şanlıurfanın İleri Gelen Ailelerinden Av.Seyithan Atilla Yılların Geleneğini bozmayarak Adaylığını Açıkladı.

Şanlıurfa’nın Ceylanpınar ilçesinde siyasi atmosfer giderek ısınırken, dikkat çekici bir isim Ceylanpınar Belediye Başkanlığı için aday adaylığını resmen duyurarak Ceylanpınar ilçesine hareketlilik getirdi.

Eski Belediye Başkanı Merhum Mehmet Atilla’nın oğlu,Eski Ceylanpınar Belediye Başkanı Menderes Atilla’nın yeğeni, Avukat Seyithan Atilla, Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın öncülüğünde kurulan AK Parti’den aday adaylığını açıklayarak bu anlamlı adımıyla ilçeye umut verdi.

Seyithan Atilla, basın mensupları ve vatandaşların yoğun ilgisi altında gerçekleşen basın açıklamasında, “Sevdalısı olduğumuz Reis’imizin kurduğu AK Parti’den Ceylanpınar Belediye Başkanlığı aday adaylığımı açıklıyorum ve bu süreçte sizlerin duasını ve desteğini istiyorum” dedi.

Geçmişi ve Ceylanpınar’a olan bağlılığıyla ön plana çıkan Atilla, ilçenin sorunlarını ve çözüm yollarını iyi bildiğini vurguladı. “Çünkü geçmişimiz belli ve yaptıklarımız, yapacaklarımızın teminatıdır” diyen Atilla, duygusal bir anlamla devam etti, “Yürekten inanıyorum ki sahada bizlere gösterdiğiniz yakın ilgi, alaka ve samimiyet, bu aday adaylık sürecinde ve yerel seçimlerde sahaya ve sandığa en iyi şekilde yansıyacaktır.”

Ceylanpınar halkının hizmetin en iyisine layık olduğuna inanan Atilla, “Biz biliyoruz ve inanıyoruz ki dünde, bugün de yarın da Ceylanpınar, hizmetin en iyisine layıktır” dedi.

Seyithan Atilla’nın adaylık açıklaması, Ceylanpınar’da sevinçle karşılandı.

Ceylanpınar’da Dikkat Çekici Aday Adayı: Seyithan Atilla!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir