Ceylanpınar’da Seyithan Atilla’ya Aşiretler’den Tam Destek!

featured

Ak Parti Ceylanpınar Belediye Başkan Adayı Seyithan Atilla Seçime Gümbür Gümbür geliyor..

Şanlıurfa’nın Önemli aşiretlerinden Kenan Aşireti Seyithan Atillaya Destek vererek Güçbirliği yaptı.

AK Parti Ceylanpınar Belediye Başkan Adayı Av.Seyyithan Atilla “Güçlü destekleri ile bizleri bağırlarına basan Kejan Aşiretinin ileri gelenlerinden Hasan Aslandoğan aile ve akrabaları AK Adayımız Seyyithan Atilla ile yola devam dedi. Güçlü desteklerini esirgemeyen Kejan Aşiretinin ileri gelenlerinden Hasan Aslandoğan aile ve akrabalarına gönülden teşekkür ediyorum.”dedi .

Ceylanpınar ilçe merkezi ve kırsalında yer alan Aşağı Durmuş, Aktepe, Akbulut mahallelerini karış karış gezen AK Parti Ceylanpınar Belediye Başkan Adayı Av. Seyyithan Atilla ve 2014-2019 dönemin Ceylanpınar Belediye Başkanı Menderes Atilla’ya aşiretler ve vatandaşlardan tam destek aldı.

İlçe sakinlerinden Halil Ölmezler, Hacı Mehmet Akgeyik, Naif Çınar, Bedran Ver, Korkmaz ve Kuş aileleri ve akrabaları, Sorokan Aşireti’nden Koldaş, Şeyhanlı aşiretine bağlı Şikaki Aşiretinden Nesih Kurak, ilçe kırsalında ise Cemil Bahurşah, Mahmut Mermer, Yusuf Mermer, Kasım Mermer, Ramazan Çaputkan, Mehmet Çaputkan aileleri ve akrabalarıyla birlikte 31 Mart yerel seçimlerinde AK Parti Ceylanpınar Belediye Başkan Adayı Av. Seyyithan Atilla’yı destekleyeceklerini ilan ettiler.Öte yandan AK Parti Ceylanpınar seçim bürosu her geçen gün dolup taşarken, Yıldırım ve İyigün aileleri ve akrabaları seçim bürosuna gelerek, AK Parti ailesine katılım sağladılar.

Ceylanpınar’da Seyithan Atilla’ya Aşiretler’den Tam Destek!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir