Çiftçi ve Kaydağ Ailesinin Mutlu Günü

featured

Şehitlik çamlık düğün salonunda Karaköprü muhtarlar derneği başkanı Mehmet Çiftçi’nin oğlu Mehmet Çiftçi ile Berfin Kaydağ yapılan düğünde görkemli bir şekilde dünya evine girdiler.

Düğünde Türk banknotları havada uçuştu.Genç çiftlerin piste çıkmasıyla Davetli misafirler ve Kirvesi Esnaf ve Sanatkarlar odası başkanı İsmail Karacabey Türk banknotları atmak için birbiriyle yarıştılar.

Çiftçi ve Kaydağ ailesinin kirveliğini Şanlıurfa Esnaf ve Sanatkarlar başkanı İsmail Karacabey üstlendi.

Damadın babası Karaköprü muhtarlar derneği başkanı Mehmet Çiftçi ise öncelikle bu mutlu günümüzde bizleri yalnız bırakmayan çok değerli dostlarımıza,Akrabalarımıza,katılan bütün yakınlarımıza çok teşekkür eder. Oğlum Mehmet ve gelinim Berfin’e bir ömür boyu mutluluklar dilerim dedi.Kirvesi Esnaf ve Sanatkarlar başkanı İsmail Karacabey ise öncelikle katılım gösteren bütün misafirlere dostlarımıza ve yakınlarımıza çok teşekkür ederim.Çiftçi ve Kaydağ ailesine hayırlı uğurlu olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ederim dedi. Düğün sonunda genç çiftlerle davetli misafirler hatıra fotoğrafı çekerek konvoy şeklinde sona erdi.

Çiftçi ve Kaydağ Ailesinin Mutlu Günü

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir