Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan LGBT Çıkışı!

featured

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan cinsiyetsizleştirme projeleri uyarısıAilenin önemine vurgu yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan, çocukların küresel kültürün dayatmalarına maruz kaldığını söyledi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul Ataşehir’deki Ahmet Keleşoğlu Fen Lisesi’nde düzenlenen Türkiye Yüzyılı Maarif Modeli Tanıtım Programı’nda konuştu.

Konuşmasında çocukların küçük yaşlardan itibaren küresel dayatmalarına maruz kaldıklarını söyleyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, LGBT nin önüne geçilmesi için çalışmalara başlanacağını sinyalini verdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan:

Bu sene seçimlik dersler havuzunu biraz daha genişlettik. Nezaket ve görgü kuralları, Türk toplumsal yapısında aile gibi dersleri ilave ederek ailelerimizden gelen talebi karşıladık. Aile konusu son günlerde altını çizdiğim üzere bizim için hayati öneme sahiptir. Çok erken yaşlardan itibaren çocuklar, küresel kültürün dayatmalarına maruz kalmaktadır.Bunların en başında da cinsiyetsizleştirme projeleri vardır. Çizgi filmlerden, sinema yapımlarına, dijital oyunlardan, sosyal medyaya kadar pek çok alanda evlatlarımız bu projelerle sık sık karşılaşıyor. Amerika başta olmak üzere birçok batı ülkesinde ailelerin temel endişe kaynağı, çocukları objeleştiren bu sapkın akımlardır.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan LGBT Çıkışı!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir