Demirkol Ailesi’nin Mutlu Günü

Ak Parti Haliliye Belediye Meclis Üyesi İnşaat ve Yapıcılar Dernek Başkanı İş İnsanı Emin Demirkol'un oğlu Vedat Demirkol İle Şevval Halamut İle Görkemli bir düğün Töreni ile dünya evine girdi.

featured

Ak Parti Haliliye Belediye Meclis Üyesi İnşaat ve Yapıcılar Dernek Başkanı İş İnsanı Emin Demirkol’un oğlu Vedat Demirkol İle Şevval Halamut İle Görkemli bir düğün Töreni ile dünya evine girdi.

Demirkol Ailesinin Mutlu Gününe Evren Sanayi Sitesi Kooperatif Başkanı Mustafa Arslan,Mimarlar Odası Eski Başkanı Fatih Kahya,Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Kaya,İş Adamı Bişer Toğın,Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat,Çalışan Gazeteciler Derneği Başkanı Tahir Gülebak,Ak Parti İl Teşkilat Başkanı Süleyman Engül,İbrahim Kaymaz,Cemil Çadak,Misiad Eyyübiye İlçe Başkanı Ahmet Batur,Muhasebeciler Odası Eski Başkanı İbrahim Halil Akman,Ticaret Borsası Meclis Başkanı İsa Kızıldemir ,İpekyol Mahalle Muhtarı Zeynel Tavaş,Yeni Mahalle Muhtarı Hüseyin Korkmaz,Şehit Aileleri Dernek Başkanı Mehmet Yavuz,Bir çok siyasi bürokrat ve Muhtarlar katıldı,

Çiftin Nikahını Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat Kıyarken Çiftin Nikah Şahitliğini Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Kaya ve İş İnsanı Bişer Toğun Yaptı.

Çok Sayıda Davetlinin katıldığı Görkemli düğünde Damadın Babası Ak Parti Haliliye Belediye Meclis Üyesi İnşaat ve Yapıcılar Dernek Başkanı İş İnsanı Emin Demirkol Davetlilere teşekkür ederek”Bu mutlu günümüzde Bizleri yalınız bırakmayan tüm dostlarımıza teşekkür ediyor genç çiftlerimize ömür boyu mutluluklar diliyorum. dedi

Demirkol Ailesi’nin Mutlu Günü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir