Depremzedelerle ilgili sözleri tepki çeken Eda Ece’den yeni açıklama!Pişmanım!

featured

Dün akşam katıldığı ödül töreninde depremzedelerle ilgili “Deprem bölgesine yaptığımız her şeyi onlar başkaları yapıyor sandı. Sandıktan onu anladık ama neyse” dediği için linç edilen Eda Ece’den yeni açıklama geldi. İlk açıklamasında yanlış anlaşıldığını söyleyen Ece, bu sefer de “Ben özgür olayım derken bir başkasının tercihine karışmam çifte standart olur. Keşke konuşmanın sonunda neyse herkesin kendi tercihi deseymişim” dedi.

ELLE Style Avards 2023, dün akşam yılın en stil sahibi, başarılı ve ilham veren isimlerini ödüllendirdi. Daha önce dergiye kapak olan Yasak Elma dizisinin başrol oyuncusu Eda Ece de gecede “Yılın ELLE Kapak Kızı” ödülünü aldı. Ödülünü almak için sahneye çıkan Ece’nin depremzedelerle ilgili söyledikleri tepki çekti.

“KİMSENİN ACISIYLA DALGA GEÇMEDİM”

Sözlerinden dolayı linç edilen Eda Ece, dün akşam yaptığı açıklamada “Ben özgür bir birey olarak kendi özgürlüğümü savunup başkasının özgürlüğünü savunmayacak zekada biri değilim. Fesatça ve negatifçe bakmak linççi tayfanın işi. Benim kötü niyetle kimsenin acısını, travmasını tetikleyecek bir şey söyleme amacım asla yoktu” dedi. Bugün yeni bir açıklama yaparak kendisine bir özeleştiride bulunan Eda Ece, kimsenin acısıyla dalga geçmediğini belirtti. Ece, açıklamasında “Ben sanki depremzedelerin acısını ve travmasını tiye almış, espri yapmışım gibi lanse ediliyorum. Konuşmanın tamamını dinlemeyenler bana ‘bunu da yapamazsın’ diyor. Ben kimsenin acısının, travmasının ve felaketinin mizahını yapmadım. Ben sadece bir sandık şakası yaptım. Orada da ben eleştiririm ama siz yönetim şeklinde memnun olduğunuzu söylersiniz bu da sizin görüşünüz olur. Fikir ayrılığı olabilir, herkesin kendi görüşü. Ben sadece bunun şakasını yaptım” dedi.

Depremzedelerle ilgili sözleri tepki çeken Eda Ece’den yeni açıklama!Pişmanım!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir