Durakta Uyuyan Felçli Babasını Yumrukladı!

Istanbul'da bir kişi Felcli babasını Yumruklayarak darp etti!

featured

İstanbul’un Bahçelievler ilçesinde 57 yaşındaki Zeyni Başaran, yaklaşık bir hafta önce eşiyle kavga ettikten sonra evden ayrılarak sokakta yaşamaya başladı.Geceleri bir otobüs durağında uyuyan Başaran’ın sokakta kalmasından ve arkadaşlarının babasını o şekilde görmesinden rahatsız olan Ferhat Başaran, konuşmak üzere babasının yanına gitti.

Babasını tüm çabalarına rağmen eve götürmeye ikna edemeyen Ferhat Başaran, bu duruma sert tepki gösterdi.Başaran vücudunun yarısı felçli olan babasını yumruklamaya ve elindeki bastonla vurmaya başladı.

Babasını tüm çabalarına rağmen eve götürmeye ikna edemeyen Ferhat Başaran, bu duruma sert tepki gösterdi.

Başaran vücudunun yarısı felçli olan babasını yumruklamaya ve elindeki bastonla vurmaya başladı.Vatandaşların tepkilerini hiçe saydıBaba Başaran’ın yardım çığlıklarını ve oğlunun bağrışlarını duyan vatandaşlar ise camlara çıkarak tepki gösterdi. Tüm tepkilere rağmen Ferhat Başaran ikna olmayınca vatandaşlar polis ekiplerine ihbarda bulundu.Oğlundan şikayetçi olmadı.

Adrese gelen polis ekiplerinin, baba Zeyni Başaran’ın şikayetçi olmaması üzerine herhangi bir işlem yapmadan ayrıldığı iddia edildi.Ferhat Başaran ise tüm çabalarına rağmen babasının gelmemesi üzerine olay yerini terk etti.

Durakta Uyuyan Felçli Babasını Yumrukladı!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir