Erdoğan Suudi Arabistan’da: 5 yeni anlaşma imzalandı! Prens Selman’a TOGG sürprizi…

featured

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, temaslarda bulunmak üzere geldiği Suudi Arabistan’da Veliaht Prens Muhammed bin Selman ile görüştü. Erdoğan, Prens Selman tarafından resmi törenle karşılandı, daha sonra geçilen heyetler arası görüşmede 5 yeni anlaşmaya imza atıldı. Yapılan görüşmelerin ardından Prens Selman’a TOGG otomobil hediye edildi, Selman hediye edilen TOOG ile Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı oteline kadar bıraktı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Körfez ülkeleri ziyareti kapsamında ilk durağı olan Suudi Arabistan’da El Salam Sarayı’nda Suudi Arabistan Veliaht Prensi Muhammed bin Selman tarafından resmi törenle karşılandı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Körfez ülkelerine yönelik resmi ziyaretleri çerçevesinde ilk durağı olan Suudi Arabistan’ın Cidde kentinde temaslarına başladı. Erdoğan, Al Salam Kraliyet Sarayı’nda Suudi Arabistan Veliaht Prensi Muhammed bin Selman tarafından resmi törenle karşılandı. İki ülke marşlarının okunduğu törende Erdoğan, karşılama kıtasını selamladı. Törenin ardından Erdoğan ve Veliaht Prens Selman, önce heyetler arası görüşmeye geçti. Heyetler arası görüşmede ekonomi ve yatırım alanlarındaki projeler başta olmak üzere çeşitli sektörlerde mevcut işbirliğinin ilerletilebilmesi için yapılacak çalışmaların ele alınacağı belirtildi.

Erdoğan Suudi Arabistan’da: 5 yeni anlaşma imzalandı! Prens Selman’a TOGG sürprizi…

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir