Eski Yeniden Refah Partili Demirkol ‘dan Yetimoğluna jet Yanıt!”Binlerce Kişi Katılacak”

Yeniden Refah Partisi Kurucu İl Başkan Yardımcısı ve Kurucu İl Gençlik Kolları Başkanı Serkan Demirkol’dan cevap geldi.

featured

Şanlıurfa’da Yeniden Refah Partisi’nin kurucuları arasında yer alan ve aktif görevlerini sonlandırarak partilerinden istifa eden 50 kişilik grup AK Parti saflarına katıldı.

Bu ayrılıkların Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül ‘ün açıklamaları ile örtüsmediğini dile getiren Yeniden Refah Partisi Şanlıurfa İl Başkanı Ahmet Yetimoğluna Serkan Demirkol ‘dan zehir zemberek bir açıklama Geldi!

Yeniden Refah Partisi Şanlıurfa İl Başkanı Ahmet Yetimoğlu’nun geçtiğimiz günlerde partilerinden istifa ederek AK Parti’ye katılan ve rozetlerini Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’ün taktığı olayla ilgili “Yanında duran arkadaşların geçmişte kısa süreliğine partimizde görev yapmış olduklarını ve daha sonra herhangi bir aktif görevde bulunmadıklarını bilmelerini isteriz. İki, üç kişiyi yanına alıp 50 kişi olarak telaffuz etmesi ayrıca siyasi nezaketsizliktir” açıklamasına partisinden istifa eden ve Ak Parti’ye geçen Yeniden Refah Partisi Kurucu İl Başkan Yardımcısı ve Kurucu İl Gençlik Kolları Başkanı Serkan Demirkol’dan cevap geldi. Demirkol, “Sayın Ahmet Yetimoğlu’nu kınıyor ve göreve devam ettiği sürece bizim gibi elli kişi değil binlerce kişi yeniden refah partisinden istifa ederek gerçek milli görüş ve memleket sevdalısı partisini hiçbir bedel karşında satmayan Sayın Zeynel Abidin Beyazgül’ü desteklemeye gelecektir.” Dedi.“Binlerce kişi istifa ederek Zeynel Başkanı Destekleyecek”Demirkol’un açıklaması şöyle; “ Yeniden Refah Partisini birçok milli görüş sevdalısıyla birlikte kurduk. Partide hiç kimse yokken İsmail Yavuz başkanlığında temellerini attık. Şuan gelinen noktada genel merkezin yetki verdiği halde kongre bile yapamadığı biri partinin il başkanlığını yapmaktadır. Ne teşkilatı var, ne de bir yetkilisi yanında 10 tane YSK’dan geçmiş il yönetiminden kimse yok seçimi kaybetme korkusuyla bizleri tanımadığını ardından aktif görevde olmadığımızı beyan ettiler. Kendisi şuanda mazbatasını bile almamış YSK’da onaylanmış il başkanı bile değilken Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeynel Abidin Beyazgül’e nezaketsiz diyebilmiş partisinde olan bitenden bihaber bir kişi Şanlıurfa’da siyaset yapmaya kalkıyor. Sayın Ahmet Yetimoğlu’nu kınıyor ve göreve devam ettiği sürece bizim gibi elli kişi değil binlerce kişi yeniden refah partisinden istifa ederek gerçek milli görüş ve memleket sevdalısı partisini hiç bedel karşında satmayan Sayın Zeynel Abidin Beyazgül’ü desteklemeye gelecektir. “Yeniden Refah Partisi Kurucu İl Başkan Yardımcısı ve Kurucu İl Gençlik Kolları Başkanı Serkan Demirkol

Eski Yeniden Refah Partili Demirkol ‘dan Yetimoğluna jet Yanıt!”Binlerce Kişi Katılacak”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir