Haliliye Adayı Vedat Doğar, Halkın Sorunlarını Dinliyor !

Yeniden Refah Partisi'nin Haliliye Belediye Başkan adayı Vedat Doğar, seçim çalışmaları kapsamında kırsal mahalle ziyaretlerine devam ediyor.

featured

Yeniden Refah Partisi’nin Haliliye Belediye Başkan adayı Vedat Doğar, seçim çalışmaları kapsamında kırsal mahalle ziyaretlerine devam ediyor.

Doğar, vatandaşların sorunlarını dinlemek ve çözüm önerileri sunmak için Bağlar, Şenocak, Küçükboz, Gülveren ve birçok mahalleyi ziyaret etti.Mahalle ziyaretleri sırasında halkın yaşadığı sorunları yakından not alan Doğar, 31 Mart seçimlerinde desteklerini istediği mahalle sakinleriyle bir araya gelerek, belediyenin eksiklerini ve sorunlarını konuşuyor.Dün gece katıldığı televizyon programında belediyenin eksikliklerini fotoğraflar eşliğinde anlatan Doğar, “Milletimiz bunu hak etmiyor.

Belediye vatandaşından kopuk bir şekilde yönetiliyor.” şeklinde açıklamalarda bulundu.Halkın teveccühünü kazanmak için yoğun çaba sarf eden Vedat Doğar, Haliliye’nin her mahallesine eşit hizmet götürmek ve vatandaşların yaşam kalitesini yükseltmek adına kararlılıkla çalışacağını belirtiyor.

Haliliye Adayı Vedat Doğar, Halkın Sorunlarını Dinliyor !

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir