Haliliye’de Selin İzleri Dış Cephe Boyama Çalışmalarıyla Siliniyor

featured

Haliliye Belediyesi tarafından selin izlerinin silinmesi için mahalle mahalle yürütülen dış cephe boyama çalışmaları Süleymaniye Mahallesinde devam ediyor. Periyodik olarak çalışmaları yürüten ekipler, dış cephenin ardından hanelerin içini de boyayacak.

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat’ın talimatlarıyla selin izlerini silmek için canla başla çalışan ekiplerin mesaisi sürüyor. Selden en çok etkilenen 14 mahallede çalışmalar hummalı bir şekilde yürütülürken, sel nedeniyle zarar gören ev ve iş yerlerinde kısa süre içerisinde çalışma başlatıldı.

Temizlik çalışmalarının ardından oluşturulan boyama ekipleriyle mahallelere giren Haliliye Belediyesi, selin izlerini silmek için dış cephe boyama çalışmalarını yürütüyor. Karşıyaka Mahallesi ile başlayan dış cephe boyama çalışmaları, selden etkilenen bir diğer Süleymaniye Mahallesiyle devam ediyor. Mahallelerde periyodik olarak devam eden çalışmalarla ilk olarak dış cepheleri boyayan ekipler, daha sonra hanelerin içini de boyayacak. Öte yandan, ilçe genelinde yaşamın normale dönmesi için canla başla yürütülen çalışmaların hızlı bir şekilde tamamlanması ve ilk günkü görünümlerine kazandırılması hedefleniyor.

Haliliye’de Selin İzleri Dış Cephe Boyama Çalışmalarıyla Siliniyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir