Haltanlı Aşiretin’den Ak Parti’ye Tam Destek!

Haltanlı Aşireti, düzenlediği Destek Toplantısında 31 Mart Mahalli İdareler Yerel Seçimlerinde AK Parti’nin ve Ak adayların yanında duracaklarını duyurdu.

featured

Haltanlı Aşireti, düzenlediği Destek Toplantısında 31 Mart Mahalli İdareler Yerel Seçimlerinde AK Parti’nin ve Ak adayların yanında duracaklarını duyurdu.

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, Haltanlı Aşireti Destek Toplantısında yaptığı açıklamada, “Biz Haltanlılardan razıyız. Dün de bizimle beraberdi, bugün, bu saatte bizimle beraber. Haliliye Belediyesi olarak sizlerin yanında ve hizmetinizdeyiz” dedi.

Coşkulu kalabalığın olduğu toplantıya Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat’ın yanı sıra; Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, AK Parti Haliliye İlçe Başkanı Mustafa Bağmancı, MHP Haliliye İlçe Başkanı Ali Demir, teşkilat üyeleri ile Haltanlı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Erol Günbay ve aşiret mensupları katıldı.

Haltanlı Dernek Başkanı Erol Gunbagın Yaptığı açıklama ile aşiret mensupları olarak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a ve AK Parti’ye destek vereceklerini ifade etti. Günbay,: “Biz Zeynel Abidin Beyazgül ve Mehmet Canpolat Başkanlarımızla AK Parti dedik ve yola devam diyoruz. Allah’ın izniyle yine rekor bir oy ile Cumhurbaşkanımızı tekrar Urfa’ya örnek olarak göstereceğiz” dedi.

HALİLİYE BELEDİYESİ OLARAK SİZLERİN YANINDA VE HİZMETİNİZDEYİZ”

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat ise Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a ve AK Parti’ye destek veren aşiret mensuplarına teşekkürlerini ileterek, şöyle konuştu: “Biz Haltanlılardan razıyız. Dün de bizimle beraberdi, bugün bu saatte bizimle beraber. Biz eminiz ve biliyoruz ki, yarın da bizimle beraberlerdir. Biz derken kastımız ne, başta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere sonra onun AK Parti’nin Ak kadroları, dava insanları. Yerel de biz hizmetkarlarınız başta Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeynel Başkan olmak üzere ve bu hizmetkarınız Haliliye Belediyesi olarak sizlerin yanında ve hizmetinizdeyiz. Biz şimdi size emanetiz, Allah’ın izniyle inşallah 31 Mart’tan sonra da her zaman bizler için özel emanet oldunuz. İnşallah sizler bizim emanetimiz olacaksınız. Ben tekraren katıldığınız için teşekkür ediyor, saygılar sunuyorum.”“
BİZ DE AŞK İLE KOŞTUK, YORULMADIK”

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül de yaptığı konuşmada birlik ve beraberlik mesajı vererek, “Mehmet Canpolat Başkanımla 5 yıldır el ele verdik, şehri renk renk yaptık, güzelleştirdik. Adım adım dolaştık, aşk ile koşan yorulmaz dedik. Biz de aşk ile koştuk yorulmadık. Haltanlılar, birlik içerisinde, beraberlik içerisinde, kardeşlik içerinde biz büyükşehir ve ilçe belediye başkanlarımızın yanındayız diyerekten gönüllerimizi fazlasıyla fethettiler. Ben buradan onlara selam ve muhabbetlerimi sunuyorum” dedi.
Haltanlı Aşiretin’den Ak Parti’ye Tam Destek!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir