Korkunç Olay; Doktor Doğum Sırasında Bebeğin Başını Kopardı!

Amerika Birleşik Devletleri'nin Georgia eyaletinde, doğum sırasında doktor bebeğin kafasını aşırı güç kullanarak koparması sonucu bebeğin ölümü cinayet olarak değerlendirildi. Aile dava açtı ve hastane olayı örtbas etmeye çalıştığı iddiasıyla suçlandı.

featured

Amerika Birleşik Devletleri’nin Georgia eyaletinde, doğum sırasında doktor bebeğin kafasını aşırı güç kullanarak koparması sonucu bebeğin ölümü cinayet olarak değerlendirildi. Aile dava açtı ve hastane olayı örtbas etmeye çalıştığı iddiasıyla suçlandı.

Davada ağır ihmal, dolandırıcılık ve duygusal sıkıntı yaratma suçlamaları yer alıyor.

Amerika Birleşik Devletleri’nin Georgia eyaletinde, doğum sırasında doktor bebeğin kafasını aşırı güç kullanarak bebeğin başı koptu. Aile dava açtı. Yapılan adli tip değerlendirmesi sonrası bebeği ölümünün cinayet olduğuna karar verildi.

21 yaşındaki Jessica Ross, doğum yapmak için Southern Regional Medical Center’a gitti. Doğum sirasında doktor bebeğinin başının gereğinden fazla güç kullanarak çekmeye çalışırken bebeğin başı koptu. Bunun üzerine kendisi ile aynı yaşta olan erkek
arkadaşı Treveon Isaiah Taylor ile hastaneye dava açtı
Adli tibbn yaptığı incelemede bebeğin ölümünün tıbbi hata değil, cinayet olarak değerlendirilmesine karar verildi. Ailenin avukatı Roderick Edmond, hastanenin de olayi örtbas etmeye
çalıştığını söyledi.

Korkunç Olay; Doktor Doğum Sırasında Bebeğin Başını Kopardı!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir