Mustafa Keke Bucak’ın Seçim Bürosu Açılışı Mitinge Dönüştü!

Siverek'te Cumhur İttifakının Adayı Ali Murat Bucak, 31 Mart 2024 Yerel Seçimlerine bir ay kala seçim ofisi açılışına binlerce kişinin katılımı ile mitinge dönüştü.

featured

Siverek’te Cumhur İttifakının Adayı Ali Murat Bucak, 31 Mart 2024 Yerel Seçimlerine bir ay kala seçim ofisi açılışına binlerce kişinin katılımı ile mitinge dönüştü.

Seçim Ofisini Belediye Meclis Üyesi Mustafa Keke Bucak açtı.Siverek’te Cumhur İttifakının Adayı Ali Murat Bucak, 31 Mart 2024 Yerel Seçimlerine bir ay kala seçim ofisi açılışına binlerce kişinin katılımı ile mitinge dönüştü.

Seçim Ofisini Belediye Meclis Üyesi Mustafa Keke Bucak açtı. Açılışa Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı ve Şanlıurfa milletvekili Bekir Bozdağ, ve Doğru yol Partisi eski milletvekili Sedat edip bucak ,Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Şanlıurfa Milletvekili Ali Cevheri, Mahmut Kaçar, İlçe Başkanı Nedim Lale, Büyükşehir Belediyesi Ak Parti Grup Başkan Vekili Faruk Bayuk katıldı. Seçim heyecanının büyük coşkuya dönüştüğü Siverek’te, Ali Murat Bucak rüzgarı yaşandı.

Binlerce kişinin akın ettiği AK Parti Siverek Seçim İrtibat Ofisi, Cumhur itifakını ve Ali Murat Bucak’ı destekleyenlerle dolup taştı. Başkan adayı Ali Murat Bucak, her kesimle bir araya gelip vatandaşlarla 31 mart seçimleri ile ilgili sohbet etti.

Mustafa Keke Bucak’ın Seçim Bürosu Açılışı Mitinge Dönüştü!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir