O isim Ak Parti Ceylanpınar İlçesinde Bir adım Önde!

featured

AK Parti’den Ceylanpınar Belediye Başkanlığı için aday adayı olan isimler arasında, yönetim kabiliyeti açısından öne çıkan, Mustafa Çelikbay adaylık noktasında bir adım önde gidiyor.Yerel seçim takviminin işlediği bugünlerde merak edilen ilçelerin başında Ceylanpınar adayı kim olacak sorusu geliyor. Ankara’dan gelen kulis bilgilerin de ise Mustafa Çelikbay ismi en çok konuşulan isimlerinden biri olmuş durumunda.

Mustafa Çelik ay çok konuşulan aday adaylık bilgisi için bir açıklamada Bulundu.Çelikbay Açıklamasında: Kuruluşundan itibaren gücüne güç katan, değişim ihtiyacını gören ve gerektiği şekilde de kadrolarını revize ettiğini kanıtlayan bir AK Parti’nin, bu tercihinde de en doğru seçimde bulunduğuma yürekten inandığımı, şimdiye kadar söylediğim gibi şimdi de söylemek istiyorum.Şanlıurfa ‘da bir çok alanda hizmet etmiş bir iş adamı olarak u süreçte çok güzel dostluklar edindik ve inanın beklediğimizden çok daha fazla destek gördük…Bize desteklerini esirgemeyen tüm hemşehrilerime, dostlarıma sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum. Sizlerle siyasetin en güzel yanı olan samimiyeti bu süreçte bir kez daha görmüş olduk.Bize düşen büyük ustamız Recep Tayyip Erdoğan nezdinde partimize ve adayımıza sahip çıkmak ve elimizden gelen desteği vermek olacaktır.

Siyaseti, toplum adına alınan ağır bir vebal ile sorumluluk olarak gören, yerelle başlayan, genel ve ülke siyaseti ile pekişen, hizmet etme niyetini icra etme imkanıyla gören bir vatandaş olarak tüm adaylarımızı kutlar seçim çalışmalarında ve sonrasında başarılar dileriz.dedi.

Mustafa Çelikbay Kimdir?

Doğum Yeri Şanlıurfa Siverek olan Mustafa Çelikbay Ceylanpınar İş Adamları Derneği (Cesiad ) Başkan Yardımcılığı görevini yapmış daha sonra ÇELİKBAY OTOMOTİV .GIDA.TARIM.NAKLİYE ORM.ÜRN.İNŞ.GİY.TEK.ELK.İLET.TEM.TUR.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ Firmasında Yönetim Kurulu Başkanı olarak görevine devam etmektedir. Osmanlı Ülkü Federasyonu Genel Başkan Yardımcısı Görevini Yürütmektedir. Seçim İşleri ve Genel Başkan Vekili görevlerinde de Mustafa Çelikbay evli ve 4 çocuk babasıdır.

O isim Ak Parti Ceylanpınar İlçesinde Bir adım Önde!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir