Ramos Süperlig Devine Sıcak Bakıyor!

Icardi ve Zaha'nın ardından Galatasaray bir bomba daha patlatmak için kolları sıvadı. PSG'den ayrılan Sergio Ramos ile temaslarını sıklaştıran sarı-kırmızılılar, futbolcudan olumlu dönüş aldı.

featured

Icardi ve Zaha’nın ardından Galatasaray bir bomba daha patlatmak için kolları sıvadı. PSG’den ayrılan Sergio Ramos ile temaslarını sıklaştıran sarı-kırmızılılar, futbolcudan olumlu dönüş aldı.

Paris Saint-Germain ile yollarını ayıran Sergio Ramos, Galatasaray’ın ilgisine olumlu yanıt verdi. MLS ve Suudi Arabistan’dan da teklifler alan dünyaca ünlü stoper, Şampiyonlar Ligi nedeniyle sarı-kırmızılılarda oynamaya sıcak bakıyor.

Şampiyonlar Ligi Aklını Çeldi

Sportcell’den Burhan Can Terzi’nin haberine göre; Sergio Ramos’un temsilcisi Rene Ramos ile Galatasaray’ın görüşmeleri sıklaştı. Suudi Arabistan ve MLS’ten teklifler alan Ramos, Şampiyonlar Ligi nedeniyle Galatasaray’da oynamaya sıcak bakıyor.

Real Madrid ve PSG Kariyeri!

Kariyerinde sayısız başarı bulunan 37 yaşındaki Sergio Ramos, son olarak PSG formasını giydi. Dünyaca ünlü stoper, Fransız ekibiyle 58 maça çıktı ve 6 gol-1 asistlik performans gösterdi. Real Madrid efsanesi olan Ramos, eflatun-beyazlılarla ise 671 maçta 101 gol atma ve 40 asist yapma başarısı gösterdi.

Ramos Süperlig Devine Sıcak Bakıyor!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir