Şafak vakti Koç Başı İle DEAŞ Operasyonu!

Adana'da terörle mücadele ekipleri şafak vaktinde DEAŞ adına faaliyette bulunduğu tespit edilen adreslere eş zamanlı operasyon düzenledi. Ekipler koçbaşlarıyla evlere girerken operasyonda çok sayıda şüpheli gözaltına alındı.

featured

Adana’da terörle mücadele ekipleri şafak vaktinde DEAŞ adına faaliyette bulunduğu tespit edilen adreslere eş zamanlı operasyon düzenledi. Ekipler koçbaşlarıyla evlere girerken operasyonda çok sayıda şüpheli gözaltına alındı.

Adana’da terör örgütü DEAŞ’a yönelik şafak vakti operasyon düzenlendi. İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele (TEM) Şube Müdürlüğü ekipleri, geçmiş yıllarda terör örgütü DEAŞ adına faaliyette bulunduğu öne sürülen, aralarında yabancı uyruklu kişilerin de bulunduğu çok sayıda şüpheliyi tespit etti. Operasyon sonucunda çok sayıda şüpheli gözaltına alındı.

ŞAFAK VAKTİ EŞ ZAMANLI OPERASYON

İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele (TEM) Şube Müdürlüğü ekipleri, geçmiş yıllarda terör örgütü DEAŞ adına faaliyette bulunduğu öne sürülen, aralarında yabancı uyruklu kişilerin de bulunduğu çok sayıda şüpheliyi tespit etti. Savcılığın şüpheliler hakkında yakalama kararı çıkarmasının ardından ekipleri, operasyon için harekete geçti. Şafak vakti özel harekat timlerinin desteğiyle kent merkezindeki çok sayıda adrese eş zamanlı operasyon düzenlendi.

KOÇBAŞLARIYLA GİRDİLER

Özel harekat timlerinin demir kapılarını koçbaşlarıyla kırarak girdikleri evlerde arama yapan ekipler, hakkında yakalama kararı bulunan çok sayıda şüpheliyi gözaltına aldı. Sağlık kontrolünden geçirilen şüpheliler, sorgulanmak üzere emniyete götürüldü.

Şafak vakti Koç Başı İle DEAŞ Operasyonu!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir