Şanlıurfa’da Yeniden Refahlı 39 Kişi Ak Partiye Katıldı!

ŞANLIURFA'da Yeniden Refah Partisinde çözülmeler devam ediyor. Partilerinden istifa ederek Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’ün seçim irtibat ofisine gelen 39 kişilik grup AK Parti’ye katılarak Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’e desteklerini açıkladılar.

featured
ŞANLIURFA'da Yeniden Refah Partisinde çözülmeler devam ediyor. Partilerinden istifa ederek Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’ün seçim irtibat ofisine gelen 39 kişilik grup AK Parti’ye katılarak Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’e desteklerini açıkladılar.

31 Mart Yerel Seçimlerine sayılı günler kala Şanlıurfa’da AK Parti’ye ve AK Adaylara destekler çığ gibi büyüyerek devam ediyor. İstikrarın adayı Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’ün seçim irtibat ofisi her gün dolup taşarken çeşitli partiler, aşiretler ve Şanlıurfa’nın önemli aileleri de tercihlerini Recep Tayyip Erdoğan’ın AK kadrolarından yana kullanıyor.

AK Parti Şanlıurfa MKYK Üyesi geçmiş dönem Şanlıurfa Milletvekili İbrahim Halil Yıldız ve yine geçmiş dönem AK Parti Şanlıurfa Milletvekillerinden Mahmut Kaçar da beraberlerinde kalabalık bir grupla Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Zeynel Abidin Beyazgül’ün Emniyet Caddesindeki seçim irtibat bürosuna gelerek desteklerini ilettiler.

BAŞKAN BEYAZGÜL, “DİK DURUŞ BUDUR”

Şanlıurfa’nın farklı bölgelerinden destek için gelen herkese teşekkür eden Başkan Beyazgül 31 Mart’ta sandıklardan zaferle çıkacaklarını belirterek AK Parti Şanlıurfa MKYK Üyesi İbrahim Halil Yıldız için her zaman milletinin ve liderinin yanında yer adlığını belirterek dava adamlığı da dik duruş da budur.” dedi.

YILDIZ, “BU MEMLEKETTE DİKİLİ AĞACI OLMAYANLAR BUGÜN ADAY OLMUŞLAR”

AK Parti Şanlıurfa MKYK Üyesi İbrahim Halil Yıldız ise konuşmasında; “Biz dün neredeysek bugün de oradayız. Dün neysek bugün de o’yuz. Recep Tayyip Erdoğan’ın da yanında durmaya devam edeceğiz. Liderimizi asla ve asla yalnız bırakmayacağız. Hiçbir zaman makam ve mevki peşinde olmadım. Bundan sonra da olmayacağım. İnandığım bir lider var. Yolun sonu ne olursa olsun devam… Zeynel Abidin Beyazgül Başkanımız bu şehre hizmet ediyor. 5 yıldır bu şehre çok güzel şeyler yaptı. Çok büyük projelere imza attı. Bu memlekette dikili ağacı olmayanlar bugün aday olmuşlar. 4 dönemdir ne yaptın ki yarın ne yapacaksın bu memlekete…” ifadelerine yer verdi.

KAÇAR, “ZEYNEL BAŞKANIN HER İLÇEDE İZİ VAR BUGÜN DE MİLLETİN KARŞISINA ÇIKACAK YÜZÜ VAR”

Zeynel Abidin Beyazgül’ün 5 yıldır bu şehre hizmet ettiğinin altını çizen Geçmiş Dönem AK Parti Milletvekillerinden Mahmut Kaçar, “ Zeynel Başkanımız 5 yıldır gece gündüz demeden bu memleketin bütün ilçelerinde, altyapısında, üstyapısında, sosyal alanında, hayata dokunan her alanda Zeynel Başkan’ın Allah’a hamd olsun izi var emeği var. Bugün de milletin karşısına çıkacak yüzü var.” Diye konuştu.
Konuşmaların ardından yoğun bir katılımla seçim ofisi önüne gelen ve Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’e desteklerini açıklayan 39’u Yeniden Refah Partisinden olmak üzere Anavatan Partisi Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Halil Güneş ve Heyeti de AK Parti’yi ve yeni dönemde şehri şahlandıracaklarına inandıkları Zeynel Abidin Beyazgül’e desteklerini açıkladılar.

“ZEYNEL BAŞKANI DESTEKLEME KARARI ALDIK”

AK Parti’ye katılım sağlayanlara AK Parti rozetlerini Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Zeynel Abidin Beyazgül takarken katılım sağlayanlar ve destek verenler de birer konuşma yaparak bundan sonra AK Parti saflarında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yolunda AK Adayların yanında yer alacaklarını ifade ettiler.

BAŞKAN BEYAZGÜL, “EVİNİZE HOŞ GELDİNİZ”

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül rozet takma merasiminin ardından Yeniden Refah Partisinden AK Parti saflarına katılanlara, daha önceden aramıza katılanlara, Anavatan Partisinden aramıza katılanlara ve siz değerli vatandaşlarımızın misafirlerimizin hepsine selam olsun. Her birinize çok teşekkür ediyorum. Evinize yuvanıza hoş geldiniz.” Diye konuştu.

İl Başkan Yardım Veli Çelik, İl Başkan Yardımcısı Murat Dikmen, İl Gençlik Kolları Yönetiminden Osman Çelik Ve İzzet Çelik, Ferudun Akbaş, Fatih Çetin, Azad Sadak, Mehmet Çoban, Mustafa Dörtkardeş, Hüseyin Dörtkardeş, Ahmet Sadak, Mevlit Öztürk, Emirhan Akbaş, Mehmet Akan, Ömer Çelik, Mehmet Çelik, Ahmet Çelik, Ramazan Çelik, Ferhat Degdes , Mesut Degdes, Semih Çelik, Adnan Çelik, İbrahim Halil Çelik, Salih Kurt, Mehmet Dikmen, Yusuf Dikmen, Süleyman Sadak, Mehmet Sadak, Doğan Sadak, Müslüm Sadak, Osman Sadak, Abdülmutalip Akbaş, Selami Demirel, Metin Sadak, Latif Sadak, Ali Bozkuş, Mehmet Bozkuş, Faruk Bozkuş, Azad Bozkuş,

Şanlıurfa’da Yeniden Refahlı 39 Kişi Ak Partiye Katıldı!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir