Şanlıurfa’da Özel Hastanede Onkoloji Bölümü Açıldı!

Şanlıurfa Özel Nev Hospital Hastanesi'nde Onkoloji Bölümü açıldı. Şanlıurfa da ilk kez özel hastaneler içerisinde hizmet verecek.

featured

Şanlıurfa Özel Nev Hospital Hastanesi’nde Onkoloji Bölümü açıldı. Şanlıurfa da ilk kez özel hastaneler içerisinde hizmet verecek.

Özel Nev Hospital Hastanesi Şanlıurfa’da ilk kez özel Hastaneler arasında hizmet verecek olan kanser hastalıkları bölümü (Onkoloji) bölümü  açılışı gerçekleştirdi. Açılışı hastane başhekimi Op. Dr. Orhan Yanar ve Onkoloji Uzmanı Doç. Dr Ali Yılmaz gerçekleştirdi.

Op. Dr. Orhan Yanar: Bölge Halkına Hizmet Vermeye Devam!

Yaklaşık 1.5 Yıl önce faliyete geçen Nev Hospital Hastanesi her geçen gün hizmet ağını ve Doktor kadrosunu genişleterek Şanlıurfa ve bölge halkına hizmet vermeye devam ediyor. Doç. Dr Ali Yılmaz Kanser hastalıkları (Onkoloji) kemoterapi tedavisi uzmanı olarak aramıza katıldı. Özel Hastanelerin içinde bir ilk biz Nev Hospital Hastanesi  başlatmış bulunuyoruz. Kemoterapi hastaları beklemez, tedavisi ertelenemez çünkü tedaviye başlanıldığında hiçbir kesintiye uğranılmadan tedavisi sürekli devam etmesi gerekiyor. İlimizde hem özel, hem kamu alanında bir açık vardı insanlarımız diğer büyük şehirlere gitmek zorunda kalıyorlardı sayın bakanımız ve yetkililerle bu konuyu görüştüğümüzde çok özel önem afettiler ve hastanemize bu alanda çalışma izniyle ilgili hocamızı çalıştırabilmemiz adına gerekli izinleri hızlı bir şekilde verdiler. Kendilerine hastanem ve şahsım adına teşekkür ediyorum.

Doç. Dr. Ali Yılmaz: Şanlıurfa Halkına Hizmet Etmekten Mutluyum!

Bugün burada olmaktan ve Şanlıurfa halkına hizmet etmekten son derece mutluyum. Bu imkanları sağlayan emeği geçen herkese teşekkür ederim. Aslında bizim burada olmamızın büyük bir gayesi var belki uzun yıllardır eksik olan Şanlıurfada ki (onkoloji) kanser hastalarının tedavisinin kimi zaman aksaması, kimi zaman gecikmesi, kimi zamanda çevre ilere gitmekle yaşanılan olumsuzlukların önüne geçmek burada mutluyuz çünkü biz inanıyoruz ki hastalarımız yollarda uğraşmıyacaklar, zorlanmıyacaklar hastalarımız kırılgan, naif hastalar ve biz hastalarımızı artık çevre ilere gitmelerini engellemek istiyoruz. Bugün burda olmamızı sağlayan emeği geçen herkese şahsım ve hastanemiz adına teşekkür ediyorum.  

Teşekkür Ederim!

Sayın Bakanımız Fahrettin Koca, sağlık hizmetleri genel müdürümüz İsa Ateş, İl sağlık müdürü Abdullah Solmaz, il sağlık müdür yardımcımız Kemal Aydına Teşekkürlerini iletti.

Şanlıurfa’da Özel Hastanede Onkoloji Bölümü Açıldı!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir