Seyithan Atilla’nın Seçim Ofisi Tarihi Günü Belirliyor !

Ceylanpınar'ın sevilen ismi Seyyithan Atilla, AK Parti Ceylanpınar Belediye Başkan adayı olarak gösterilmesinin ardından seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

featured

Ceylanpınar’da yerel seçimlere az bir süre kala, AK Parti Belediye Başkan Adayı Seyyithan Atilla, seçim çalışmalarını hızlandırarak vatandaşlardan destek istedi. Atilla, seçim bürosuna gelen vatandaşlarla bir araya gelerek birlik ve beraberlik çağrısı yaptı.

Başkan Adayı Atilla, mesajında şu ifadelere yer verdi: “Hep Birlikte Kazanacağız, Ceylanpınar’ımızın aydınlık geleceği için gece gündüz demeden AK Parti seçim büromuza gelerek, güçlü bir şekilde destek veren tüm hemşehrilerime gönülden teşekkür ediyorum. Hep birlikte yeni bir tarih yeni bir destan yazacağız. Birlikte kazanacağız.

Ceylanpınar’ın geleceğine ışık tutacak adımlar atmak için yola çıkan AK Parti Belediye Başkan Adayı Seyyithan Atilla, seçim bürosunda coşkulu bir kalabalığa seslendi. Ceylanpınarlıların destekleriyle birlikte yeni bir dönemin kapılarını aralamaya hazır olduklarını belirten Atilla, “Ceylanpınar’ımızın aydınlık geleceği için gece gündüz demeden AK Parti seçim büromuza gelerek, güçlü bir şekilde destek veren tüm hemşehrilerime gönülden teşekkür ediyorum” dedi.

Türkmen Aşireti, gerçek belediyecilik için hazır ve kararlı, katılım ve destekleriyle gücümüze güç katan Türkmen aşiretimizin değerli aileleri seçim büromuza gelerek, AK Parti ailemize katılım sağlayarak, gücümüze güç kattılar. Bizlere olan teveccühleri ve güvenleri için Türkmen aşiretimizin değerli ailelerine gönülden teşekkür ediyorum.” Dedi.

Seyithan Atilla’nın Seçim Ofisi Tarihi Günü Belirliyor !

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir