Seyithan Atilla’ya Destekler Çığ Gibi Büyüyor!

Ceylanpınar’da yaklaşan yerel seçimler öncesinde, Ak Parti’nin belediye başkan adayı Seyyithan Atilla, yoğun bir destek almaya devam ediyor.

featured

Ceylanpınar’da yaklaşan yerel seçimler öncesinde, Ak Parti’nin belediye başkan adayı Seyyithan Atilla, yoğun bir destek almaya devam ediyor. Son olarak Benderbeyli kırsal mahalle sakinleri ve Ömeryan Aşireti’nden gelen desteklerle birlikte, Atilla’nın yerel seçim kampanyası yoğun destekle hızlı bir şekilde güçlenerek devam ediyor.

Benderbeyli kırsal mahalle sakinleri ve Ömeryan Aşireti’nden gelen desteklerle birlikte, Atilla’nın yerel seçim kampanyası yoğun destekle hızlı bir şekilde güçlenerek devam ediyor.Başkan Adayı Atilla: “Her Bir Destek Bizim İçin Kıymetli”Seçim bürosuna gelen Benderbeyli kırsal mahalle sakinleri, Ak Parti’ye katılımlarıyla güçlerine güç kattıklarını belirtti. Başkan Adayı Atilla, bu destekler için şu sözleri yer verdi: “Zafere giden yolda bizleri yalnız bırakmayarak, Ak Parti ailemize katılım sağlayıp desteklerini bildiren tüm hemşerilerime gönülden teşekkür ediyorum.”“Yerel Seçimler Yaklaşırken Destekler Çığ Gibi Büyüyor”Ayrıca, Ömeryan Aşireti’nden Hacı Seyfettin Kavak ailesi ve akrabaları da Başkan Adayı Atilla’ya destek vermek için seçim bürosuna akın etti. Atilla, bu desteğin kendilerine duyulan güvenin bir ifadesi olduğunu dile getirerek şunları ekledi: “Bizlere duydukları güven ve verdikleri güçlü destekleri için Hacı Seyfettin Kavak ailesine ve akrabalarına yürekten teşekkür ediyorum.”Seyyithan Atilla’nın bu destekleri, Ceylanpınar’da Ak Parti’nin güçlü bir şekilde yoluna devam etmesini sağlıyor. Atilla, her bir destekçinin kendileri için son derece kıymetli olduğunu vurguluyor ve seçim kampanyasını toplumun her kesimine ulaşarak sürdürmeye devam ediyor.

Seyithan Atilla’ya Destekler Çığ Gibi Büyüyor!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir