Siverek’te Eşler Arasındaki Kavgada Kan Aktı

Siverek’te Eşler Arasında Çıkan Kavgada Kadın Öldü, Kocası Yaralandı!

featured

Siverek’te Eşler Arasında Çıkan Kavgada Kadın Öldü, Kocası Yaralandı!Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde eşler arasında çıkan kavgada kadın öldü, kocası ağır yaralandı.

Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde eşler arasında çıkan kavgada kadın öldü, kocası ağır yaralandı.Kavga Siverek ilçesine bağlı Hamidiye mahallesinde meydana geldi.

Alınan bilgiye göre Rıdvan B. ile eşi Pınar B. arasında henüz belirlenemeyen bir sebepten dolayı çıkan tartışma silahlı kavgaya dönüştü.Çıkan kavgada Siverek Devlet Hastanesi’nde ebe olarak görev yapan Pınar B. (28} ve eşi Rıdvan B. silahla yaralandı. İhbar üzerine olay yerine sağlık ve polis ekipleri sevk edildi.Olay yerine kısa sürede ulaşan sağlık ekipleri yaralanan Rıdvan B. ile eşi Pınar B.’ye yapılan ilk müdahalenin ardından Siverek Devlet Hastanesine kaldırıldı.Acil serviste tedavi altına alınan yaralılardan Pınar B. doktorların tüm müdahalesine rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.Hayati tehlikesi bulunan Rıdvan B. ise Siverek Devlet Hastanesinde yapılan ilk müdahalesinin ardından Şanlıurfa’ya sevk edildi.

Siverek’te Eşler Arasındaki Kavgada Kan Aktı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir