Türkiye Camide İntihar Olayı İle Sarsıldı !

Bahçelievler'de 10 gün önce cezaevinden izinli olarak çıkan ve annesi ile kız kardeşini öldürdükten sonra camide silahı kafasına dayayarak intihar eden şahsın son görüntüleri güvenlik kamerası tarafından kaydedildi.

featured

Bahçelievler’de 10 gün önce cezaevinden izinli olarak çıkan ve annesi ile kız kardeşini öldürdükten sonra camide silahı kafasına dayayarak intihar eden şahsın son görüntüleri güvenlik kamerası tarafından kaydedildi.

Olay, sabah saatlerinde Bahçelievler Hürriyet Mahallesi Gülnihal Sokak’ta ve Beyoğlu Meclis-i Mebusan Caddesi’nde bulunan Nusretiye Camii’nde meydana geldi. Uğur Falay (35), Bahçelievler’deki evlerinde annesi Hüsna Falay (59) ve kız kardeşi İrem Falay’la (22) bilinmeyen bir nedenle tartışmaya başladı.

ANNESİ VE KIZ KARDEŞİNİ KAFALARINDAN VURDU, SONRA CAMİDE İNTİHAR ETTİ

Tartışmanın büyümesiyle şahıs, üzerindeki silahı çıkartıp annesini ve kız kardeşini kafalarından vurdu. Daha sonra Beyoğlu’ndaki Nusretiye Camii’ne giden Uğur Falay, kendini de kafasından silahla vurdu. Çevredeki vatandaşlar durum Polise bildirildi. İhbar üzerine olay yerine gelen sağlık ekipleri, Uğur Falay’ın hayatını kaybettiğini belirledi. İntihar anı caminin güvenlik kamerasına yansıdı. Yapılan incelemenin ardından Uğur Falay’ın cansız bedeni Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı. Uğur Falay’ın 15-25 Mart tarihleri arasında cezaevinden izinli olarak çıktığı öğrenildi.

EVİNE GİDEN EKİPLER İKİ KADININ CESEDİNİ BULDU

Uğur Falay’ın evine giden polis ekipleri, yerde yatan iki kadın cesedi buldu. Yapılan incelemede cesetlerin Hüsna Falay’a ve kızı İrem Falay’a ait olduğu tespit edildi. Anne ve kızının cansız bedenleri otopsi yapılmak üzere Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı.

“OĞLUM 1 HAFTA ÖNCE CEZAEVİNDEN İZİNLİ ÇIKTI”

Öte yandan Falay’ın babası, ifadesi alınmak üzere Karaköy’deki polis merkezine götürüldü. Falay’ın babası ifadesinde, “Oğlum bir hafta önce cezaevinden izinli olarak çıktı. Neden böyle bir şey yaptığını bilmiyorum” dedi.

Aile katliamı yapan Uğur Falay’ın yankesicilik, uyuşturucu, kasten yaralama ve hırsızlık suçlarından 20 adet suç kaydı bulunduğu öğrenildi.

KAYNAK İHA

Türkiye Camide İntihar Olayı İle Sarsıldı !

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir