Urfa’da Durdurulan Araçta Çıkanlar Şok Etti!

Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde durdurulan yabancı plakalı bir araçta yapılan aramada araç dorsesine gizlenmiş vaziyette 171 kilo skunk maddesi ele geçirildi.

featured

Şanlıurfa İl Emniyet Müdürlüğü kökünü kurutma operasyonu kapsamında uyuşturucu ile mücadelesine hız kesmeden devam ediyor. Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde uyuşturucu ile mücadelenin düğmesine basan narkotik polisler, bir araç içerisinde çok sayıda Skunk maddesi ele geçirdi.

Siverek İlçe Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliği ekiplerince ilçe girişinde yapılan uygulama noktasında durdurulan yabancı plakalı araç dedektör köpekle arama yapıldı. Yapılan detaylı armada araç dorsesine gizlenmiş halde 171 kilo skunk maddesi ele geçirildi. Sürücü gözaltına alındı.

Sosyal medyadan açıklama yapan Siverek Kaymakamlığı;

“İlçe Emniyet Müdürlüğümüz tarafından gece saatlerinde yabancı plakalı bir araca yapılan operasyonda araç dorsesinde gizlenmiş halde 171 Kg SKUNK uyuşturucu maddesi ele geçirilmiştir.

Mesai mefhumu gözetmeksizin görevlerinin başında olan gece saatlerinde yapılan operasyonda da zehir tacirlerine göz açtırmayan Kahraman emniyet güçlerimize teşekkür eder görevlerinde başarılar dileriz”

Urfa’da Durdurulan Araçta Çıkanlar Şok Etti!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir