Vali Şıldak Ceylanpınar Esnafla Buluştu!

featured

Şanlıurfa Valisi Hasan Şıldak, ilçe ziyaretlerinin beşinci durağında Ceylanpınarlılarla bir araya geldi. Kurum amirleri ile bir araya gelerek çalışmaları değerlendiren Vali Şıldak, vatandaş ziyaretleri ile de halkın talep ve önerilerini dinledi.

Şanlıurfa Haberleri, Güncel Haber sitesi, Urfadasın – şanlıurfa Haber, Urfa Haber, Şanlıurfa Son Dakika, Urfa Güncel habGÜNDEMEKONOMİSİYASETSPORMAGAZİNSAĞLIKTEKNOLOJİOTOMOBİLGÜNDEMMAGAZİNSİYASETTEKNOLOJİEKONOMİSPORHABERLERGÜNDEMŞanlıurfa Valisi Hasan Şıldak Ceylanpınar’da Talep ve Önerileri DinlediŞanlıurfa Valisi Hasan Şıldak, ilçe ziyaretlerinin beşinci durağında Ceylanpınarlılarla bir araya geldi. Kurum amirleri ile bir araya gelerek çalışmaları değerlendiren Vali Şıldak, vatandaş ziyaretleri ile de halkın talep ve önerilerini dinledi. Şanlıurfa Valisi Hasan Şıldak Ceylanpınar’da Talep ve Önerileri Dinledi

İlçe ziyaretlerine kaldığı yerden devam eden Vali Hasan Şıldak, idarede bütünlüğü sağlamak, vatandaşların talep ve önerilerini dinlemek için bu kez Ceylanpınar ilçesindeydi. Sabah saatlerinde Ceylanpınar’a giden Vali Şıldak; ilk olarak kurum amirleri ile bir araya gelerek ilçe genelinde verilen kamu hizmetleri hakkında bilgiler aldı.

Kurum Amirlerini Dinledi, Çalışmaları Değerlendirdi

Burada kurum amirlerine seslenen Vali Şıldak, Ceylanpınar’ın gerek sınır ilçesi gerekse nüfus bakımından Şanlıurfa’nın önemli ilçeleri arasında yer aldığını belirterek eğitimden sağlığa, güvenlikten sosyal yaşama kadar her alanda kamu hizmetlerinin aksama yaşanmaksızın sürdürülmesini istedi.Vali Şıldak, “Tüm ilçelerimizde olduğu gibi bugün de Ceylanpınar’da idarede bütünlüğü sağlamak amacıyla bir aradayız. Hükümetimizin genel hizmet politikaları ve buna bağlı olarak bakanlıklarımızın yürüttüğü çalışmaların koordine edilmesi, Valilik talimatlarının uygulanması gibi konularda tüm kurumlar olarak hep birlikte adımlar atılması önceliğimiz olmalı. Bu hususa çok dikkat edilmeli ve odağında vatandaşı esas alan hizmetleri alana yansıtmalıyız” dedi.

Esnafı Ziyaret Etti, Vatandaşları Dinledi.Vali Şıldak toplantının ardından ilçenin en işlek bölgesi olan Gazi Caddesi’nde esnafı ziyaret ederek ‘Hayırlı İşler’ dileklerinde bulundu. Esnafın davetlerine de eşlik ederek bol bol sohbet eden Vali Şıldak, güzergâh üzerinde vatandaşların talep ve önerilerini dinledi.

Vali Şıldak Ceylanpınar Esnafla Buluştu!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir