VALİ ŞILDAK, MÜLKİ İDARE AİLESİ İLE BİR ARAYA GELDİ

Vali Hasan Şıldak, Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi ile görev yerleri değişen Vali Yardımcıları ve Kaymakamlarla bir araya geldi.

featured

Vali Hasan Şıldak, Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi ile görev yerleri değişen Vali Yardımcıları ve Kaymakamlarla bir araya geldi.

Şanlıurfa Valisi Hasan Şıldak, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla yayımlanan Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi kapsamında görev yerleri değişen Vali Yardımcıları ve Kaymakamlarla düzenlenen programda buluştu. Vali Yardımcıları ve Kaymakamların aileleri ile birlikte katıldığı yemek programında Vali Şıldak, görev süresi boyunca tüm meslektaşlarının görevlerine olan bağlılığından her zaman memnuniyet duyduğunu ifade etti. Tüm vali yardımcıları ve kaymakamlara yeni görevlerinin hayırlı olmasını dileyen Vali Şıldak, “Ben her zaman sizlerle çalışmaktan onur duydum. İşe olan bağlılığınızdan ödün vermediğiniz için hepinizi tebrik ediyorum. Şanlıurfa’daki görev sürenizce yaptığınız gibi yeni görev yerinizde ve hayatınızın her alanında olaylara pozitif bakın, motivasyonunuzu kaybetmeyin. Ne ile karşılaşırsanız karşılaşın hayattan düşmeyin. Tüm meslekler kutsaldır ama şunu unutmayın ki; bizler, mülki idare amirleri olarak çok farklı bir sorumluluk altındayız. Sanayi, spor, ekonomi, güvenlik ve eğitim gibi her konuda bilgi sahibi olmalıyız. Eşlerimizin mücadeleleri, hayatlarımıza kattıkları değer, bize verdikleri güç için onlara ayrıca teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı. Program fotoğraf çekimi ve aile sohbeti ile devam etti. Mülki İdare Amirleri Atama KararnamesiGeçtiğimiz hafta yayımlanan Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi kapsamında; Karaköprü Kaymakamı Yakup Kılınçoğlu Şanlıurfa Vali Yardımcısı, Halfeti Kaymakamı Zikrullah Erdoğan Diyarbakır Çınar Kaymakamı, Harran Kaymakamı İbrahim Gültekin Van Vali Yardımcısı, Viranşehir Kaymakamı Önder Koç Van Vali Yardımcısı, Haliliye Kaymakamı Serap Özmen Çetin İstanbul Vali Yardımcısı, Vali Yardımcısı Yeliz Mercan Çorum Vali Yardımcısı, Vali Yardımcısı Oğuzhan Erdi Atak Yalova Çınarcık Kaymakamı ve Vali Yardımcısı Yasin Akgül Emirdağ Kaymakamı olarak atanmıştı.

VALİ ŞILDAK, MÜLKİ İDARE AİLESİ İLE BİR ARAYA GELDİ

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir