Vali Şıldak’tan Otogara Ziyaret

featured

Şanlıurfa Valisi Hasan Şıldak, Şehirlerarası Otobüs Terminalini ziyaret ederek, otogar bünyesinde faaliyet gösteren firma ve işyeri çalışanlarına bereketli kazançlar diledi.

Vali Hasan Şıldak, beraberinde İl Emniyet Müdürü Erdem Bildirici ve İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Mücahit Avkıran’la birlikte otogar esnafını ziyaret edip, hayırlı ve bereketli kazançlar diledi.

Vali Şıldak’a terminal ziyaretinde Şanlıurfa Şoförler Odası Başkanı İmam Bakır Alkan,Belsan Otogar Şube Müdürü Mahmut Dedecan, Dernek Başkanı Abdulkadir Mustafaoğlu ve otobüs firmalarının yetkilileri de eşlik etti.İlk olarak otogar girişinde güvenlik noktasına uğrayan Vali Şıldak, daha sonra otogar bünyesinde faaliyet gösteren otobüs firmalarının bilet satış noktalarını ziyaret edip, çalışanlara kolaylıklar diledi.

Şanlıurfa’ya gelen ve giden yolcularla da sohbet eden Vali Şıldak, hayırlı yolculuk temennisinde bulundu. Şanlıurfa Şehirlerarası Otobüsçüler Derneğini de ziyaret eden Vali Şıldak, burada firma yetkililerinden sorun ve taleplerini dinledi. Otogarda güvenliğin üst seviyede olması gerektiğinin altını çizen Vali Şıldak, bunun için çalışacaklarını ifade etti.Son olarak Otogar Taksi durağına geçen Vali Şıldak, bol ve bereketli kazançlar temennisinde bulundu.

Vali Şıldak’tan Otogara Ziyaret

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir