Yıldız İsim Rakibinin Bacağını Kırdı!

Libertadores Kupası'nda Argentino Juniors ve Fluminense arasında oynanan maçta, Fluminense'nin yıldızı Marcelo, rakibi Luciano Sanchez'in bacağını kırdı.

featured

Libertadores Kupası’nda Argentino Juniors ve Fluminense arasında oynanan maçta, Fluminense’nin yıldızı Marcelo, rakibi Luciano Sanchez’in bacağını kırdı.

Talihsiz Olay

Arjantin temsilcisi Argentinos Juniors takımının, Brezilya ekibi Fluminense’yi ağırladığı Libertadores Kupası son 16 turu ilk maçında, korkunç bir sakatlık yaşandı. Futbolseverlerin uzun yıllar oynadığı Real Madrid’den tanıdığı Marcelo, 56. dakikada Sanchez ile beraber topa hamle yaptı. Marcelo’nun, ayağının tabanıyla bastığı Sanchez’in bacağı kırıldı.

Gözyaşlarına Hakim OLamadı

Yaşanan bu olayın ardından Marcelo başta olmak üzere birçok futbolcu ve taraftar gözyaşlarını tutamazken, 35 yaşındaki oyuncu kırmızı kartla cezalandırıldı ve sahadan ayrılırken de ağladığı görüldü. Ayağı kırılan Sanchez ise sedyeyle stattan ayrılırken hastaneye götürüldüğü öğrenildi.

Marcelo’dan Açıklama

35 yaşındaki sol bek, olayın ardından sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Bugün sahada çok zor bir an yaşadım. İstemeden bir oyuncu arkadaşımın sakatlanmasına sebep oldum. En kısa zamanda sağlığına kavuşmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.

Yıldız İsim Rakibinin Bacağını Kırdı!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir