Madde bağımlısı genç, 5 çocuk babası abisini uykusunda öldürdü

Gaziantep'te bir şahıs, uykusunda 3 el ateş ederek abisini öldürdü. Şahsın psikolojik sorunları olduğu ve madde bağımlısı olduğu öne sürülürken, hayatını kaybeden abinin 5 çocuk babası olduğu öğrenildi. Abi katili olan kardeş tutuklanarak cezaevine gönderildi.

featured

Gaziantep’te bir şahıs, uykusunda 3 el ateş ederek abisini öldürdü. Şahsın psikolojik sorunları olduğu ve madde bağımlısı olduğu öne sürülürken, hayatını kaybeden abinin 5 çocuk babası olduğu öğrenildi. Abi katili olan kardeş tutuklanarak cezaevine gönderildi.

psikolojik sorunları bulunan ve madde bağımlısı olduğu iddia edilen bir şahıs, uykudaki ağabeyini 3 el ateş ederek öldürdü. 5 çocuk babası abinin cenazesi aileye teslim edilirken katil olan kardeş ise tutuklandı.

KANLAR İÇERİSİNDE BULDULAR

Önceki gece saat 03.00 sıralarında Şahinbey ilçesi Karataş Mahallesi’nde psikolojik sorunları bulunan ve madde bağımlısı olduğu öne sürülen Ö.F.T. isimli şahıs, bilinmeyen bir nedenle gece geç saatlerde uykudaki ağabeyi Halil İbrahim Tanrıöver’e (41) 3 el ateş etti. Sesleri duyarak uyanan hane halkı korkunç manzara ile karşılaştı. Daha sonrasında ise durum 112 Acil Çağrı Merkezi’ne bildirildi. İhbar üzerine olay yerine çok sayıda polis ve sağlık ekibi sevk edildi.

5 ÇOCUK BABASIYDI

Olay yerine gelen sağlık ekiplerinin yaptığı değerlendirmede kardeşi tarafından vurulan Halil İbrahim Tanrıöver’in hayatını kaybettiği belirlendi. Hayatını kaybeden evli ve 5 çocuk babası makine teknikeri Tanrıöver’in cansız bedeni, Gaziantep Adli Tıp Kurumunda tamamlanan işlemlerinin ardından defnedilmek üzere yakınlarına teslim edildi.

Madde bağımlısı genç, 5 çocuk babası abisini uykusunda öldürdü

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir