Milletvekili Önen’den, İl Başkanı Delioğlu’na Ziyaret!

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili ve TBMM APA Başkanı Abdülkadir Emin Önen, Ak Parti Şanlıurfa İl Başkanlığı görevine atanan Ali İhsan Delioğlu'nu makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti.

featured

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili ve TBMM APA Başkanı Abdülkadir Emin Önen, Ak Parti Şanlıurfa İl Başkanlığı görevine atanan Ali İhsan Delioğlu’nu makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti.

Ziyaret sonrasında açıklamalarda bulunan Önen, Delioğlu’nun genç ve dinamik kişiliğiyle partiye önemli katkılar sunacağını belirtti. Delioğlu’nun tecrübe ve birikiminin, il teşkilatıyla uyumlu çalışmasına imkan tanıyacağını kaydeden Önen, kendisinin Şanlıurfa için önemli hizmetler yapacağına inandığını ifade etti.

Önen ayrıca, il teşkilatı olarak Delioğlu’nun önderliğinde daha fazla çalışacaklarını ve Şanlıurfa için üreteceklerini vurguladı. AK Parti ailesinin bir ve beraber olduğu sürece Şanlıurfa’ya daha güzel hizmetler kazandırmaya devam edeceklerini aktaran Önen, Delioğlu’na görevinde başarılar dilediğini ve her zaman destekçisi olacaklarını sözlerine ekledi.

Milletvekili Önen’den, İl Başkanı Delioğlu’na Ziyaret!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir