Şanlıurfa’da Uyuşturucu Operasyonu

Uyuşturucu ile olan mücadelemiz, ekiplerimizin istikrarlı gayretleriyle hız kesmeden devam ediyor. 05/06/2023 tarihinde Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevlilerimizce Uyuşturucu Madde Kullanımı ve Satışıyla Mücadele kapsamında yapılan operasyonda; durdurulan bir araçta 20 paket halinde 12 kilo skunk maddesi ele geçirilmiş, olay ile bağlantısı bulunan şüpheli 2 şahıs yakalanarak gözaltına alınmış ve haklarında “Uyuşturucu Madde Ticareti Yapmak ve Nakletmek” suçundan adli tahkikata başlanılmıştır. Kamuoyuna saygı ile duyurulur.

featured

Şanlıurfa Narkotik Suçlarla Mücadele kapsamında arama kontrol noktalarında bir aracın durdurulması sonucu 12 Kilo Uyuşturucu yakalandı.

Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce yapılan açıklamada;Uyuşturucu ile olan mücadelemiz, ekiplerimizin istikrarlı gayretleriyle hız kesmeden devam ediyor.

          05/06/2023 tarihinde Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevlilerimizce Uyuşturucu Madde Kullanımı ve Satışıyla Mücadele kapsamında yapılan operasyonda; durdurulan bir araçta 20 paket halinde 12 kilo skunk maddesi ele geçirilmiş, olay ile bağlantısı bulunan şüpheli 2 şahıs yakalanarak gözaltına alınmış ve haklarında “Uyuşturucu Madde Ticareti Yapmak ve Nakletmek” suçundan adli tahkikata başlanılmıştır.

Kamuoyuna saygı ile duyurulur.

Şanlıurfa’da Uyuşturucu Operasyonu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir