Şanlıurfaspor Son Hazırlık Maçından Galibiyetle Ayrıldı!

Şanlıurfaspor, Bolu kampının son hazırlık maçında Boluspor karşısında Muhammet Aslantaş'ın iki güzel golü ile karşılaşmadan galibiyetle ayrıldı.

featured

Şanlıurfaspor, Bolu kampının son hazırlık maçında Boluspor karşısında Muhammet Aslantaş’ın iki güzel golü ile karşılaşmadan galibiyetle ayrıldı.

2023-2024 sezonunda Trendyol 1.Ligi’nde mücadele edecek Şanlıurfaspor, yaklaşık bir ay süren kamp döneminin son gününde Boluspor ile hazırlık maçına çıktı. Bolu Atatürk Stadyumu’nda oynanan karşılaşmada Şanlıurfaspor, her iki yarı da kaydettiği birer golle karşılaşmadan 0-2’lik skorla ayrıldı.

Teknik Direktör Efe İnanç’ın taktik verdiği Şanlıurfaspor’da golleri 45. ve 57. dakikada Muhammet Aslantaş kaydetti. Maçta futbolcuların performansı izleyenlerden alkış alırken, takım içerisindeki uyum takdir topladı.

Her geçen gün daha da iyi olacağız

Takımın Bolu’daki kamp sürecini takip eden Şanlıurfaspor Kulüp Başkanı Haçım İzol ve yönetim de Atatürk Stadına gelerek karşılaşmayı izleyen isimler arasında yer aldı. Maçın ardından oyuncuları tebrik eden Başkan İzol, “Her geçen gün daha da iyi olacağız. Şanlıurfa ve Şanlıurfaspor’umuz her zaman en iyisini hak ediyor. Bizler de bu başarının elde edilebilmesi için var gücümüzle çalışmaya ve takımımızın yanında yer almaya devam edeceğiz” dedi.

Şanlıurfaspor Son Hazırlık Maçından Galibiyetle Ayrıldı!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir