Seyithan Atilla Sandıkları Patlatacağız !

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Zeynel Abidin Beyazgül, seçim çalışmaları kapsamında Ceylanpınar ilçesine giderek burada çeşitli ziyaretler gerçekleştirdi. Gençlerle buluşma ile başlayan temaslar AK Parti Ceylanpınar Adayı Atilla’nın seçim irtibat ofisi önünde coşkulu kalabalığa hitapla sona erdi.

featured

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Zeynel Abidin Beyazgül, seçim çalışmaları kapsamında Ceylanpınar ilçesine giderek burada çeşitli ziyaretler gerçekleştirdi. Gençlerle buluşma ile başlayan temaslar AK Parti Ceylanpınar Adayı Atilla’nın seçim irtibat ofisi önünde coşkulu kalabalığa hitapla sona erdi.

Beyazgül’e ziyaretinde AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Ali Cevheri, MKYK Üyesi Mehmet Ali Kurt, Ak Parti Ceylanpınar İlçe Başkanı Abdulcelil Doğantekin, Ceylanpınar Belediye Başkan Adayı Seyyithan Atilla, Ceylanpınar Belediyesi eski Başkanı Menderes Atilla, AK Parti ilçe teşkilatı, partililer ve meclis üyeleri eşlik etti.

Gençlik merkezi ziyaretinin ardından esnaf ve vatandaşlarla buluşan Beyazgül, Ceylanpınar Belediye Başkan Adayı Seyyithan Atilla ile birlikte esnaf ve vatandaşlarla tek tek selamlaşarak hayırlı ramazanlar dileklerini iletti. Esnafa hayırlı kazançlar dileyen Beyazgül esnaftan alışveriş de yaparken, ilçe halkının ve esnafların teveccühleri oldukça yoğun oldu.

31 Mart yerel seçimlerinde Ceylanpınarlılardan desteklerini isteyen Beyazgül’e esnaf ve vatandaşlardan tam destek mesajı geldi. Vatandaşların talep ve önerilerini de dinleyen Beyazgül yeni dönemde Ceylanpınar’ı Seyyithan Atilla’ya teslim etmelerini, Büyükşehir’de de kendisine destek verilmesini istedi.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi tarafından geleneksel hale getirilen ve Ceylanpınar ilçesine de kurulan iftar çadırına geçen Beyazgül ve beraberindekiler burada iftar saatini bekleyen Ceylanpınarlılarla selamlaştı. Hayırlı Ramazanlar dileyerek dualar edildi. İftarı Burada vatandaşlarla birlikte yapan Beyazgül, vatandaşların iftarlık yemeklerini de ikram etti.

AK Parti Ceylanpınar Belediye Başkan Adayı Seyyithan Atilla’nın seçim ofisine geçen ve burada coşkulu bir kalabalık tarafından karşılanan Beyazgül ve Atilla, miting havasında geçen buluşmada alanı dolduran binlerce kişiye hitap ederek “31 Mart’ta sandıklardan istikrar çıkacak AK Parti çıkacak” dedi.

BEYAZGÜL: 31 MART ZAFERİMİZ ŞİMDİDEN KUTLU OLSUN

Beyazgül, “Öncelikle böyle bir coşku ve kalabalık için hepinize çok teşekkür ediyorum. Siyaset kurumu hizmet etme kurumudur. Biz de Şanlıurfa’ya Ceylanpınar’a ve tüm ilçelere hizmet ettik. Şimdi buradan size bir söz veriyorum. Ceylanpınar’ın yüzde 98 yollarını bitirmiştik. Şimdi bakıyorum bazı yollarda bozukluk var. Seyyithan Başkanımız gelecek bizde bitireceğiz. Memleket gönüllere girmekle yönetilir. Ceylanpınar’da biz sokak sokak dolaştık. Evlere misafir olduk. İhtiyaç sahiplerinin ihtiyaçlarını karşıladık. İnsan bir ihtiyaç sahibinin sofrasına, çullarına oturmakla güçlü olur ancak. Öyle tepeden bakarak, kibirle belediye yönetilmez. Memleket yönetebilmek ancak insanların gönlünden geçer. Emeğinden geçer. Sevgi emek ister emek… Aşk emek ister. Biz bu memlekete aşığız aşık… Biz Allah’ın izniyle belediyelerimizi şaha kaldırdık. Şimdi Seyyithan Başkanıma ve sizlere yine söylüyorum. Ne isterseniz başım üstüne diyorum. 31 Mart’ta sandıkta Beyazgüller açsın. 31 Mart’ta sandıklardan Seyyithan Atilla Başkan çıksın. 31 Mart’ta sandıklar öyle bir patlasın ki artık birilerini yolcu edelim gitsin. Biz Ceylanpınar’a güveniyoruz. Sizlere güveniyoruz. Allah yar ve yardımcımız olsun. 31 Mart zaferimiz şimdiden kutlu olsun” diye konuştu.

ATİLLA: SANDIKLARI PATLATACAĞIZ

AK Parti Ceylanpınar Belediye Başkan Adayı Seyyithan Atilla ise alanı dolduran binlerce vatandaşa teşekkür ederek Ceylanpınar’da 31 Mart’ta sandıkları patlatacaklarını ifade etti.

Seyithan Atilla Sandıkları Patlatacağız !

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir