Yusuf Karakeçi’den 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı 100.Yıl Kutlaması!

YUKA GRUP -NİL HOME AKSESUAR Yönetim Kurucusu Yusuf Karakeçi 29 Ekim Cumhuriyetin 100. yılı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

featured

YUKA GRUP -NİL HOME AKSESUAR Yönetim Kurucusu Yusuf Karakeçi 29 Ekim Cumhuriyetin 100. yılı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı. Karakeçi Mesajında ;

Cumhuriyet ile birlikte hem bağımsızlığımızı hem de milli egemenliğimizi kazandık. Tüm bunlar gerçekleşirken Cumhuriyetin temelinde hep “umut” vardı. Bu umudun kaynağı ise gençlikti.

Cumhuriyetin 100. yılında da zihinlere, kalplere ve geleceğe dair umut tohumları ekiliyor. Bilim, spor ve sanatın her alanında gençlerimiz bu tohumları filizlendiriyor, Cumhuriyeti sonsuzluğa taşıyorlar.

Mustafa Kemal Atatürk’ün, “Ey yükselen yeni nesil! İstikbal sizindir. Cumhuriyeti biz kurduk, onu yükseltecek ve devam ettirecek sizsiniz.” sözüyle de gençliğe olan inancını belirtiyor. 100 yıllık geçmişe bakıldığında Mustafa Kemal Atatürk’ün sözlerinde ne kadar haklı olduğunu görüyoruz. Gençlerimiz her zaman ve her koşulda Cumhuriyeti korudu ve korumaya devam edecek. Bu duygu ve coşku ile hep Birlikte nice 100 Yılları Görmek dileği ile 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız Kutlu Olsun!

Yusuf Karakeçi’den 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı 100.Yıl Kutlaması!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir